2737
2734

سلام عزیزانم

دو هفته‌‌ست با نامزدم ک عقدموقت بودیم کات کردیم من تک فرزندم و دلم میخواست خیلی پیش هم باشیم اما اون از ۸صبح تا۹شب سرکار بود مکانیک و کارواش کارمیکرد خیای دوسش دارم اما کات کردیم و ب بابام گفته دخترت یکی مسخواست ۲۴ساعت باشه من نمیتونم اخه اینم بگم اون در روز ۲بار زنگ میزد و پیام خیلی کم میداد و هفته ای یکبار همو می‌دیدیم و خیلی بد بود

امروز خواب دیدم بهش گفتم من خاستگارم رد کردم تورو انتخاب کردم اونم گفت نههههه من دارم یکی دیگه انتخاب میکنم

یعنی داره با یکی دیگ اطدواج میکنه؟؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
خب چرا صبوری نکردی اگر میخواستیش از شرایط کارش و ساعت کارشخبر نداشتی؟؟ 

اون ولم کرد 

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با عشقم اول اسمش mهست 3حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه اره. اگه واقعا دوسش داری ی رابط پیدا کن وصلتون کنه اگرم وصل شدی بهش گیر نده که همش پیشت باشه. اول تا اخر که زنش میشدی شب تا صبح پیشت بود و مجبور بود برات وقت بزاره. ی رابط پیداکن

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
متاسفانه اره. اگه واقعا دوسش داری ی رابط پیدا کن وصلتون کنه اگرم وصل شدی بهش گیر نده که همش پیشت باش ...

رابط فرستادم میگه بدرد هم نمیخوریم💔

زیاد بهش غر میزدی یا گله میکردی؟؟ 

نه فقط میگفتم تروخدا بجای هفته‌ای یکبار که یکساعت میرفتیم دور بزنیم بیا هفته ای دو بار بریم بیرون که حداقل در هفته دوساعت پیشت باشم 

2738
رابط فرستادم میگه بدرد هم نمیخوریم💔

بازم تلاش کن به نظرم ادم برای کسی که بخاد تلاش میکنه. بازم رابط بفرست شاید الان که ی مدت گذشته عصبانیتش کمتر شده

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
نه فقط میگفتم تروخدا بجای هفته‌ای یکبار که یکساعت میرفتیم دور بزنیم بیا هفته ای دو بار بریم بیرون که ...

خب اون حتما تحملش کمتر از اینا بوده.. ولی وقتی شرایط رو میدونستی باید کمی صبور تر میبودی ببین عزیزم من نمیگم حق با کدوم ولی حتما خواست و صلاحی در این بوده اگر خدایی نکرده میرفتی تو زندگی هم ممکنه بود تا تقی به توقی میخوره اقا میخواست بگه جدادشیم و... حتما صلاح نبوده اگر دوستت داشت میموند.. ولی بسپار بخدا و فراموش کن زندگی هنثز جریان داره. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

نمیخاد انقد اصرار نکن تمومش کن و به رندگیت برس برای کسی که یه درصد از وقتشو ارزشمند تو‌نمیدونه انقد بیخودی ناراحتی نکن ارزش نداره شاید الان مقاومت کنی اما بعدا میفهمی چقد زندگی دوست داشته 

نه فقط میگفتم تروخدا بجای هفته‌ای یکبار که یکساعت میرفتیم دور بزنیم بیا هفته ای دو بار بریم بیرون که ...

شانس اوردی که خودش رفت ناراحت نباش ادم بی احساس و بی عاطفه رو میخواستی چکار .خودت سرگرم کن بروبا دوستات بیرون یا تفریح و کار مورد علاقه ت انجام بده و از یک تراپیست کمک بگیر زود خوب میشی