2733
2739
عنوان

مسخره تر از اون کلیپ الویه اینستا ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1847 بازدید | 80 پست
اینا همه مجازیه ،خیلی از پسرا هستن تا وقتی که ازدواج نکردن غش و ضعف این چیزا رو دارن تا ازدواج میکنن ...

اره تا حد زیادی باهات موافقم اما همینکه میدونن دیگه از اون خبرا نیست و زنا تغییر کردن خودش تا یه حدی امیدوار کننده ست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
همیشه این زنا بودند که بیشتر مایه گذاشتن زن اگر بهش عشق و محبت بدی همه کار برات میکنه. اگر بی اعصاب ...

من راجب دلیل خشم خانمها صحبت کردم ؟!

این خشم می‌تونه کلی دلیل داشته باش یکیش هم می‌تونه همسرش باشه ... 

ولی درکل خانمهایی که آرام هستن  مهربونن و آرامش در رفتار و گفتارشون حس میشه به شدت جذاب هستن 

مثلا همسر خودم همیشه میگه در اوج عصبانیت هم احترام نگه می‌داری اینو خیلی دوست داره از تو کوره اتیشم ولی هم اطرافم رو آروم میکنم هم خودم رو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا هم هیت دادن

دختره واقعا رو مخه  

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
2731
من راجب دلیل خشم خانمها صحبت کردم ؟! این خشم می‌تونه کلی دلیل داشته باش یکیش هم می‌تونه همسرش باشه ...

من مداراکردن و فروخوردن خشم را در هر شرایطی قبول ندارم چون نامردا رو فقط پرور تر میکنه. اینکه مرد خودش بی احترامی و داد و بیداد کنه و از زن انتظار داشته باشه همیشه مهربون و خوش رو و ارام باشه اصلا قبول ندارم

حالا احتمالا همسر شما خودش آدم خوبی باشه که لایق احترام و سازش و مداراکردن هست

دختر ترک
2740
پس چرا من هر  زن و دختری میبینم در حال عشوه و اداست؟

تا عشوه و ادا چی باشه ...خیلی ها تو اینستا و اطراف پر از ارایش و عشوه هستن ولی پسند نمیشه چون ظرافت ندارند

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
تا عشوه و ادا چی باشه ...خیلی ها تو اینستا و اطراف پر از ارایش و عشوه هستن ولی پسند نمیشه چون ظرافت ...

اره دقیقا ظرافت ندارن و عشوه هاشون یه حالتی داره که بیشتر چندش اوره. جدیدا تو خیابون، تو مهمونی، همه جا خیلی زیاد دارم میبینم و حالم بد میشه. همش فکر میکنم اگر با این شخص صحبت کنم چی برای گفتن داره یا اگه باهاش چت کنم چقدر غلط املایی داره؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
موافق نیستم دخترای امروزی مستقل شدند پسرا انتطار دارند دخترا همینطور ضعیف و توسری خور بمونند همین مو ...

نظرتون محترم 

استقلال مالی و رفتاری منافاتی با ظرافت و روحیه لطیف و خوش برخوردی نداره ...

من تو همین سایت مجردین زیادی دیدم که هر روز تاپیک میزنن که چرا ازدواج نمیکنن...ولی نگاه کنی به رفتارشون با کاربرها تو همین سایت و یه نگاهی به تاپیک هاشون بندازیم، متوجه میشیم که دلیلش تندخویی  و بدخلقی است ...

من خودم بالای ۱۳ سال هست شاغلم ولی اصلا از زنانگی دور نشدم ...خیلی از شاغلین و یا کلا مستقل ها ، متاسفانه از زنانگی دور شدن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
اره دقیقا ظرافت ندارن و عشوه هاشون یه حالتی داره که بیشتر چندش اوره. جدیدا تو خیابون، تو مهمونی، همه ...

👌👌

حسرت اون الویه رو نیمخورن  حسرت اینو میخورن چقدر یه دختر به ریز علاقه و مهماتشون توجه می‌کنه&n ...

دقیقا 

تو مو می بینی اون پیچش مو ...حکایت کامنت های این تاپیک بود ...

خانمها حسرت اولویه را دیدن ولی مردها اون چیزی که باید را می بینن😅

پسرا با اینکه زیاد نشون نمیدن 

عاشق اینچیزا و توجه از سوی پارتنرشونن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅