2733
2734
شوهرم درخواست داده میگه دعواهامون زیاده

حتمام خونه محل آرامش نبوده  دیگ 

کاش دعواهاتونو  کمتر میکردیم  گذشت میگردین

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
اگرراه داره چهارتاریش سفیدواسطه کنید ومشکلاتوحل کنیدبرگردین سرزندگیتون.منم نامزدسابقمودوست داشتم الا ...

پدرش گفته بهم بعد از دادگاه خودم حلش میکنم نگران نباش

خدایا خودت پناهم باش...🙏💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری؟

آره گلم 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
2731
پدرش گفته بهم بعد از دادگاه خودم حلش میکنم نگران نباش

پس فقط میخوادبترسونتت حالاکه کاروبه دادگاه کشونده توام زود وانده وگرنه تااخرش باید بگی چشم همون کاری که گفتم بکن دوتاازشمادوتاازاونا بیان واسطه بشن بعدبرگردخونت

2738

منم دعواهامون زیاده روزی نیست جر و بحث نکنیم همشم بخاطر کارای رو مخی شوهرم 

اصلا به فکر ما نیست همش سر بچه ها داد میزنه گاها میزنشون بچه یه سالمو میزنه یه دقیقه نشده پیشش باشه ولی اشکشو در نیاره برای همه وقت داره ولی برای ما نه 

دلم خیلی از زندگی گرفته من همش درگیر بشور بساب و بچه داریم ولی اون دست به سیاه و سفید نمیزنه که هیچ دائم بهم میریزه میخوره کثیف میکنه حرفم بزنم میگه غر میزنی تو بچه داری هم تا حالا هیچ وقت کمکم نکرده 

مشکل زیاد دارم باهاش از دست بزن بگیر تا بیست چاری تو اینستا بودن 

نعره هیچ شیری خانه ی چوبی را خراب نمیکند،من از رفتار بی سر و صدای موریانه ها میترسم.

من فکر میکنم میخاست شمارو بترسونه 

هیچ مردی درخواست طلاق نمیده

چون براش گرون تموم میشه 

نمیدونم باز کاش برگردی سر خونه زندگیت ب خوبی و خوشی 

برای منم دعا کن 

ک بگردم دلم میخاد بگردم درخواست طلاق ندادم ولی میترسم مهریه رو گذاشتم اجرا میترسم بگردم تلافی کنه

برام دعا کنید 

چقد شرایطت بده عزیزم میفهممت

بد برای یه دقیقه است 

بچه ۵ سالم آواره و یه دونه تو شکمم سرکلاژ شدم همش خوابیدم بابام تازه فوت کرده داغ که رو دلم خدا خبره 

شوهرم که فقط به خدا واگذارشد کردم دیگه زندگیم دوست ندارم بخاطر زخم های که خوردم دوست دارم راحت بشم 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺
من فکر میکنم میخاست شمارو بترسونه  هیچ مردی درخواست طلاق نمیده چون براش گرون تموم میشه  ...

من خونمم اون رفته. اخه چجوری بترسونه دیگه فردا جلسه دادگاه داریم من بهش گفتم برگرده قبول نکرد ولی خریدای خونه رو انجام میده. نمیدونم چ میخواد بشع

پس فقط میخوادبترسونتت حالاکه کاروبه دادگاه کشونده توام زود وانده وگرنه تااخرش باید بگی چشم همون کاری ...

از کجا میدونی میخواد فقط بترسونه اخه داریم میریم دادگاه دیگه

من خونمم اون رفته. اخه چجوری بترسونه دیگه فردا جلسه دادگاه داریم من بهش گفتم برگرده قبول نکرد ولی خر ...

برمیگردید بهم مطمئن باش 

منو از خونم بیرون کرده طلاق هم نمیده منم طلاق نمیخام 

همسرت خواسته ی کاری کنه حرفشو گوش کنی همچین حسی گرفتم فردا میگه نه طلاقش نمیدم 

ولی باز خبرشو بهمون بده عزیزم 

ایشالله ب خیر میگذره

2706