2737
2734

خیلیی اروممم خیلی صبوررر خیلی تو دارر مخزن اسرار فک کن

بعد خیلی کاریی اگه پول بهش بدن سه شیفتم کار میکنه

همه پولاش تو حساب زنش هرچیییی زنش لباس بخره ولخرجی کنه خوشحال بشه عاشق خرید برا زنش

هروقت ببینه زنش عصبی یا ناراحته ببرتش رستوران 

همیشه جلو خانوادش بهت احترام بزاره

خونه بره به اسم زنش تو محله ای ک دوس داره بخره بدون اینک ب کسی بگه.

براش ماشین بخره 

همیشه بهترین طلاها سنگین بخره براش

همیشه تو هر رابطه ای اولیت تو باشی

خوشتیپ خوش استایل هم باشه

چطوره؟؟؟

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد رویایییییی

جدی

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
2731

اینطور مردی خدا نیافریده

مادر نزاییده

کجایییی😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بنام خدا شاید مورد هجوم دشمنان واقع شم ولی 

زن ذلیله به تمام معنا هست اینطوری بودن زیادی خوب نیست

...What the fu                                                      
2738

خب اینا رو از نزدیک دیدی یا شنیدی؟! مرد اینطوری خیلی کم پیدا میشه

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱