2737
2739

من رفتم واژینال آقا بود البته دستگاه رو خانم وارد می‌کنه و یه پارچه می‌کشه رو پاهات خیلی خجالت کشیدم من دکترش آدم محترمی بود ولی من واقعا داشتم میمردم از خجالت

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک بار پیش دکتر آقا رفتم اولا که دستیار خانم داشت و همه کارا رو اون خانم انجام میداد خود دکتر بیشتر تو مانیتور رو نگاه میکرد بعدشم لباس مخصوص دادن پوشیدم. مثل سونوگرافی دکتر زنان خودم نبود که همه لباسای پایین تنه رو باید در بیاریم

من واژینال رفتم ولی خانم بود مگه میشه آقا باشه؟

بخدا دکترم نوشت رفتم یه مرکز برای سونوگرافی شکم دکتر آقا بود بعد اونجا خانم اومده بود ماموگرافی یکی هم برا سونوی واژینال😑😑

2728

مادر من می رفت برای متخصص زنان پیش یه دکتر مرد چون مجبور بود،،شاید مجبورن خب.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
بخدا دکترم نوشت رفتم یه مرکز برای سونوگرافی شکم دکتر آقا بود بعد اونجا خانم اومده بود ماموگرافی یکی ...

😂😂زنداییم رفته بود کوتاژ دکتره مرد بوده😶

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
2740

اولا روت ملافه میکشن دوما دستار خانم داره سوما وقتی اوم مجبور باشه میره چاره چیه خواهر منم یبار رفتم بعد سقطم تو بیمارستان

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
کجاش عادیه فکر کن ایشون دکتر نیستن یه غریبه تو خیابونه اونموقع هم آدم راضی میشه سی*نه و اونجاش رو مر ...

خب این سوالت چ ربطی داشت؟الان درباره دکتر پرسیدی نه یه مرد تو خیابون

تورو سننه قربونت برم!!!!
اولا روت ملافه میکشن دوما دستار خانم داره سوما وقتی اوم مجبور باشه میره چاره چیه خواهر منم یبار رفتم ...

اینا فک میکنن میری باز میکنی جلو دکتر .دکترم همه جاتو میبینه😂ولی اون بدبخت چیزی نمیبینه

تورو سننه قربونت برم!!!!

عزیزم هر مار در راستا درمان باشه مشکل نداره مگه قرارهداتفاق بیوفته و فقط سونو هستش برای سلامتیتون مجبور باشید انجام میدید سخته اما کاریش نمیشه کرد 

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
اولا روت ملافه میکشن دوما دستار خانم داره سوما وقتی اوم مجبور باشه میره چاره چیه خواهر منم یبار رفتم ...

خب آدم از سر مجبوریش میره دیگه از بیکاریش که نیس 😅

ولی این هم دکتر زن هست برای سونوی واژینال یا ماموگرافی چرا باید بره مرد

من کاری به زایمان طبیعی ندارم چون سابقشم ندارم ولی تو سزارین توی اتاق عمل چندین اقا تردد دارن و میرن میان من حتی کورتاژ رفتنی دیدم اقا هست تو اتاق عمل اینکه توی کادر بیمارستان اقا هست دلیل بر بی حیایی یا خجالت نکشیدن شخص نیست که چیکار کنیم بگیم عمل نکنن؟

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه