2733
2739
خب آخه این آقایون چیکار میکنن اونجا برای چی باید بیان آخه برای چشم چرونی بیچاره ما زن ها

چون شغلشه میبینی طرف متخصص بیهوشی هست پرستار اتاق عمل هست دید شما بده عزیزم اونا برا دید زدن اونجا نیستن شغلشون هست 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همین دکتر منظورمه مثلا از قبل نمیدونیم دکتره فقط میدونیم یه مرده تو خیابون یعنی غریبه است دکتر ...

دکتر با غریبه خیلی فرق داره.غریبه نیتش جداس و گناهه.دکتر ک فرق میکنه.امیدوارم واست پیش نیاد ولی وقتی بیمارستان بستری هستی مثلا باید وضع جنین و ببینن و حتما دکتر سونوس واژینال میخواد نمیتونی بگی نه وایسید من مرد نمیخوام.این یه مدل شرایط بحرانیه.بعدم دکتر سونوگراف من تو بارداریم یه دکتر خفن و معروفه تو تهران ک بی نهایت دقیق و عالیه.منم واسه شزایط و وضع جنینم نیاز ب ادم دقیق داشتم.پس خیلی منطقیه فکر سلامت خودم و بچم باشم .اون دکترم چیز خاصی نمیبینه اصن خیلی شرایط عادی و نرماله

تورو سننه قربونت برم!!!!
من حتی سونو واژینال خانم رفتنی هم نگاه نمیکرد چه برسه اقا اینا شغلشونه خب 

اره بابا.بعدم دکتری ک من پیشش میرم خیلی حواسش هست ک خجالت نکشم معذب نشم.همین ارامش میده ب ادم

تورو سننه قربونت برم!!!!
2731