2733
2734
عنوان

دیشب تصادف کردم

554 بازدید | 31 پست

دیشب موقعی که داشتم با ماشینم دور میزدم نزدیک محل کار شوهرم تقریبا‌...یه موتوری بهم زد آروم ،مقصر بودم ولی موتوری سه پشته بود...پیاده شدن یه عالمه فحش ناموسی بهم دادند و میزدند رو کاپوت عربده میکشیدند فحشاشون افتضاح بود...گفتم خفه شین بابا...یهو جری تر شدند یکیشون لقد زد کنار کاپوت و آینه ی بقلمو شکست،،،تنها کاری که تونستم بکنم این بود که فرار کنم چون انگار نرمال نبودند داشتن میومدن طرف در ماشین شاید مارو میزدند...

حالم خیلی گرفتس اون موقعی توی لرز و شوک بودم بغضم تو گلوم گیر کرده بود شوهرم میگفت میومدی صدام میکردی اما حتی نای بیرون اومدن از ماشین نداشتم

همش حرکاتشون یادم میاد و تو خودمم همشیهویی بغض میکنم تا حالا یه نفر اینجوری باهام تا نکرده بود از‌ خودم بدم میاد که حتی جرات نکردم به کسی زنگ بزنم چون دست و پامو گم کرده بودم

چه بد

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫ •️                          کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم با مرد جماعت دهن به دهن نشو

باهاشون جر و بحث نمیکردی

باید میگفتی اگه خسارتی وارد شده پرداخت میکنم که دیگع ساکت بشن 

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

من شخصیت آروم و صبوری دارم اما موقع دعوا میشم ببخشید سگ طرفو پاره پاره میکنم الان ک گذشت اما اگر تو چنین شرایطی گیر کردی سریع در ماشین قفل شیشه ها بالا و فقط گوشیت در بیار فیلم بگیر بعد سریع رانندگی کن دور بشو 

طبیعیه تو شوک بری کار خوبی کردی پیاده نشدی تو که زبون حیوونارو بلد نیستی شنیدم جدیدا جلو و عقب ماشین دوربین وصل میکنن میشه راحت شکایت کرد برای یکی از معلمای ما اتفاق افتاده بود طرف به خاطر فحش ناموسی بردن بازداشتگاه معلممون رضایت نداد التماسش میکرد

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

و منی که هی دارم خودم رو قانع میکنم ماشین رو ببرم بیرون و رانندگی رو شروع کنم هر بار خبر تصادف میشنوم یا میبینم 😩درکت میکنم زمان میبره تا فراموش کنی از خدا بخواه از یادت ببره