2733
2734
عنوان

۲۵ سالمه و از ۲۳ سالگی

1020 بازدید | 75 پست

۲۵ سالمه دو سالی می شه که همش ناراحتم ازینکه سنم زیاد بشه نه صرفا به خاطر ازدواج ها نه

دوست دارم همیشه ۲۲.۲۳ ساله بمونم

بعضیا چه طوری بالارفتن سن براشون ناراحت کننده نیست و توی میانسالی و پیری ام از زندگی نهایت لذت رو می برن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ناراحتم دوس ندارم 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2738

خالم 38 سالشه.. همش میگه 18 سالمه🥴

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:)