2733
2734
عنوان

گفتن بعد رمضون جشن میگیریم برات ولی الان به رو خودشون نمیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 93 پست

🚶‍♀️نرو خونت دیگه تا جشن گرفتن

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
سلام عزیزم شما نمیتونی با همسرت صحبت کنی برای عروسی ؟ بگی برنامه تون چیه ؟ 

سلام گلم شوهرم میگه صبر کن من همه رو دارم انجام میدم کم کم آخه یه ذره شرایط بهم ریخته س مثلا ما فرش میخوایم بخریم انتخاب کردیم ولی بخاطر دلار انباراشونو بستن و نمیفروشن بفرستن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خوشبحالتون  ما رسمه همه بزرگارو عروس میده  البته من اگه شوهرم خونه نداشت و مجبور بودم ...

برای ما همونطور که گفتم چه مستاجر باشیم چه خونه دار

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2731
به خانواده همسرت چیکار داری  به همسرت بگو کی بریم دنبال کارای عروسی  اگه قراره بحثی بشه ...

بهش میگم هی میگه صبر کن من همه رو‌دارم انجام میدم 

ولی خدایی یه ذره شرایطم بده ما فرش خریدیم ولی نمیفرستن میگن انبار تعطیله بخاطر دلار و اوضاع مملکت

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
درمورد امضات  با اجازه اسی توضیح  میدی عزیزم

گلم پودر کیک خونگی درست میکنم با سویق حالا همه میتونن استفاده کنن ولی بچه ها چون توی سن رشد هستن براشون خیلی خوب و مقویه. مثل پودر کیک های کارخونه ای هم درست میشه با سه تا تخم مرغ و یه لیوان آب و نصف لیوان روغن. طعشم مثل بیرونیاست. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
برای ما همونطور که گفتم چه مستاجر باشیم چه خونه دار

کدوم شهری؟

گلم پودر کیک خونگی درست میکنم با سویق حالا همه میتونن استفاده کنن ولی بچه ها چون توی سن رشد هستن برا ...

قیمنش چقدره گلم

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2738
🫤 ما تو این هفته فرش خریدم انبار بسته اس یعنی چی

نمیدونم والا جفت میخواستیم گفتن فعلا یکیش موجوده 

اره بابا تازه تو شهر ما خیلیا مبل راحتی م خودشون میدن 🙄

به نظرم هردو طرف باید انصاف داشته باشن ونصف نصف وسیله هارو توافقی بخرن 

ما هیچ کاری ب رسوم سمس نداشتیم 

نصف وسیله هارو من خریدم نصف اون البته اون بیشتر خرید چون من پول نداشتم خودشم میدونست

بزرگ تردها صحبت کن بهترعه  ولی هرچی بردی خونه شوهرت حتما حتما سیاهه بگیر حتما

آخه یه بحثی پیش اومد بین شوهرم و خونوادم بعد دیگه مامانم میگه من خودمو کوچیک نمیکنم بپرسم

شوهرت چیزی نمیگه راجب تاریخ مراسم؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
قیمنش چقدره گلم

با توجه به تعداد و نوع سویق مصرفی فرق داره معمولا از 120 تا 150 میشه

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

اگر عروسی میخوای امشب خونه ی پدرت بخواب وتا زمانی که عروسی نگرفتن اونجا نرو

اشتباه کردی رفتی

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2706