2737
2734

سلام بچه ها لطفا بازدید زیاد شه خیلی نیاز دارم به حرفاتون .

من ۲۸ بهمن رابطه داشتم که متاسفانه مجبور شدم اورژانسی بخورم بعد از ۱۰ روز یعنی ۷ اسفند پریود شدم اما ۳ روزه. بعدش یک فروردین دوباره ۳ روز خونریزی داشتم.بعد از پریودم ، تهوع شبانه روزی،درد شکن و زیرشکم،خستگی دارم.بیبی چک خودکاری روژان رو استفاده کردم منفی شد اما بازم میترسم به نظرتون بعد از دوبار پریود این حال بدی نشون دهنده بارداریه یا عوارض اورژانسی یا اضطراب؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو تست بده

نه تو مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی ، به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به آن لحظه شادی که گذشت غصه نیز می گذرد ، آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...بچه ها توی زندگی لحظات خوب و بد زیاد داریم ، که فک میکنین بدترین و سخت ترین لحظاتن ، باور کنید هیه کدوم نمیمونن ، میگذرن و میرن ، قدر داشته هاتون ، پدر و مادر ، برادر و خواهر ، دوست و فامیل رو بدونین ، با ادمایی ک باهاتون خوبن بی نهایت خوب باشید و مهربون ، همیناست که میمونه ، اگر کسی بد اخلاق و عصبی و یا باهاتون نمیجوشه ، لازم نیست باهاش بد رفتار کنید فقط فاصله بگیرید و بگذرید ، چیزایی هست که شما در موردش نمیدونین ، خوبی هارو جبران کنید کسی قراردادی نداره بهتون خوبی کنه ، توی لحظات قهر و عصبانیته ک ارزشتون باید نشون داده بشه ، هیچ موقع توی این لحظات کسی رو خراب نکنین ، ازش بد نگید ، هر چیزی رو ب زبون نیارید و خط قرمزا و حساسیت ها و راز های طرف رو روی دایره نیارید ، بعد خودشتون پشیمون میشین...سعی کنید پول در بیارید و پس انداز کنید ، معمولا توی زندگی خیلی بکارتون میاد ، اما هیچ موقع بخاطرش انسانیتتون رو زیر پا نزارید ، و بابتش غصه نخورید ، اما تمام تلاشتون رو هم برای بدست اوردن و نگه داریش انجام بدید ، حد اعتدال در پرداختن بهش هم فراموش نشه ، بهترین راه برای حفظش خرید اول مسکن ، اگر نمیرسه طلا و بعد خودرو ، اگر نمیرسه دلار هست ، و راه افزایشش هم کار کردن و سرمایه گذاری ...به خودتون برسید و خوش پوش باشید ، ادم تمیز و با لباس های خوب و دندان های سفید و مرتب و بوی خوب و تمیزی و عطر با کفش های تمیز و لباس های خوش رنگ همراه با لبخند رو همه دوست دارن....کتاب بخونید رمان بخونید تاریخ بخونید و بیهوده وقتتون رو هدر ندید ، با یجا نشستن و زیاد خوابیدنو یا زیاد بیرون و تفریح زیاد کردن موافق نیستم و کار درستی نیست چرا ک ارزش ها و موقعیت های ایندتون رو به خطر میندازه ، سعی کنید اطلاعاتتون رو از محیط پیرامونتون ، از مسایل روز از تلفن های هوشمند از بازار ، اجناس ، از اونچیزی ک توی زندگی خودتون یا اطرافیانتون بهشون میپردازن بالا ببرین.... اگر تا اینجا خوندی توی تاپیکی ک گفتم خوشحال میشم شرکت کنی و از چیزایی ک شخصا و با تجربه بدست اوردی یا فهمت راجب مسایل جالب و کاربردی رو بهم بگی ، ممنونم
2731

عوارض قرصه 

من قرص میخورم  دلدرد و نفخ و تهوع 

کلا حال ادم بد میشه

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2738
الان دوماه میگذره بعد از دومین پریود یهو اینجوری شدم

اوووهه پس اون نیست مال یه چی دیگس حتما... 

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......