2737
2739
عنوان

چه قد چایی میخورید در روز ؟ زیادش بده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی زیاد میخوردم خیلیم کم خونم اهنم کمه نامزدم کاری کرد روزی یدونه مبخورم دیگه😂

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
2731

عشق منم عاشق چایی هس 😅

و البته خودم

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
من شاید روزی ده تا میخورم ولی از روزی که نطفه بسته میشه تا بزام یکی هم نمیتونم بخورم ، همش میگم بزام ...

عهههه منم از وقتی باردار شدم از چای بدم اومده

رنگشو‌ میبینم اوق میزنم

روزی ۳،۴تا لیوان گنده میخوردم قبلا

من هفته ای شاید۳تا۴لیوان میخورم.حالانمیدونم ضررداره یانه ولی تامیتونین سعی کنین چای کمرنگ بخورین خواهرشوهرم که معتاده به چایی یوقتایی نصف شب هم ازخواب بیدارمیشه چای میخوره سماورخونشون یکسره روشنه 

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
2738

نمیدونم واقعا بستگی ب مودم داره 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2706