2737
2739

ببخشید یه سوال داشتم شمااطلاع دارید که ترمیم معدل ثبت نامش شروع شده یانه؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نشده

ازکجاباید پیگیربشم ثبت نامش حضوریه یا غیرحضوری؟

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍
من پرسیدم گفتن غیر حضوری از مای مدیو تاریخ دقیق ثبت نام اعلام نشده تو این کانالهای کنکوری و اینا عضو ...

مرسی 🌱

2738
ببخشید یه سوال داشتم شمااطلاع دارید که ترمیم معدل ثبت نامش شروع شده یانه؟

نشده عزیزم گفتن از اردیبهشت شروع میشه

دختر های خوشگلم لناو لاوین و ماهلین 😍😍😍خدایا مرسی بابت همچی
کلی گفتم عزیزم پیش نیاز های ریاضی  مادله نامعادله و براکت و قدر مطلق اینا

اینارو خداروشکر بلدم

مرسی🙏

من و تو خم نه و درهم نه و کم هم نه که می باید باهم باشیم