2737
2734
اسنپ پشتیبانی نداره که زنگ بزنی فقط ثبت تیکت داره

مگه میشه ادم جایی کار کنه که پشتیبانی نداشته باشه ؟؟؟؟

همه راننده اسنپا به شرکت اسنپ و پشتیبانی وصلن 

چطور شوهر شما نیست ؟؟؟ 

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه ادم جایی کار کنه که پشتیبانی نداشته باشه ؟؟؟؟ همه راننده اسنپا به شرکت اسنپ و پشتیبانی وصل ...

ینی دروغ میگم.  وصل به اپراتور نیست دیگه.  چرا وقتی اطلاع نداری این جوری به ادم میپری.  

2731
ینی دروغ میگم.  وصل به اپراتور نیست دیگه.  چرا وقتی اطلاع نداری این جوری به ادم میپری.&nbs ...

من نپریدم تو اعصاب نداری 

من خودم هر روز ۲ ۳ بار اسنپ میگیرم و راننده پیش اومده سر مسائل مختلف با پشتیبانی تماس گرفته

یه بار من پرداخت اعتباری زدم ولی تو اپلیکیشن راننده ثبت نشد زنگ زد حلش کرد .

یه بارم دوتا مسافر بودیم 

یکیشون لغو سفر نمیزد سوارم نمیشد 

زنگ زد از طرف پشتیبانی حلش کرد

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
من نپریدم تو اعصاب نداری  من خودم هر روز ۲ ۳ بار اسنپ میگیرم و راننده پیش اومده سر مسائل مختلف ...

عزیزم اسنپ نداره همچنین امکانی که راننده زنگ بزنه و اپراتور جواب بده.  همه چیز ثبت تیکته.  تیکت هم ثبت کردیم فایده نداشت. شما احتمالا اینا که میگی مال تپسیه یا مال قبله و الان برداشته شده از اسنپ

2740
عزیزم اسنپ نداره همچنین امکانی که راننده زنگ بزنه و اپراتور جواب بده.  همه چیز ثبت تیکته.  ...

من اصلا اپ تپسی ندارم 

شاید جدیدا برداشتن 

ولی اینایی که گفتم همه در حد یکسال پیش اتفاق افتاده زمان زیادی نگذشته