2737
2739
اسلحه نمیخواد بده دستش که سلامت روانشو بسنجه یه سینی چاییه

اگه یه ادم عقده ای باشه دیگه از همون سینی چایی یه داستانی درست میکنه که دیگه جمع بشو نیست.

بالاخره یه شناخت نسبی رو مهمونت داری دیگه. میدونی چقدر حساسه یا چقدر خونگرم و اوکیه

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
نه گل البته من همیشه تو آشپزخونه همه چیز رو سریع آماده میکنم رو اپن می‌چینم شوهرم میاد دور میده

منم 

ولی شوهرم خونه نبود 

منم دوس نداشتم جلو مهمونا خم و راست بشم و سینی هم سنگین بود محبور شدم بدم دست برادرشوهرم 

بعدشم زنش یجوری نگام و کرد و تیکه بارم کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم  ولی شوهرم خونه نبود  منم دوس نداشتم جلو مهمونا خم و راست بشم و سینی هم سنگین بود مح ...

نه اصلا کار بدی نکردی

زنش چی گفت ؟

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
منم  ولی شوهرم خونه نبود  منم دوس نداشتم جلو مهمونا خم و راست بشم و سینی هم سنگین بود مح ...

اتفاقا ما همیشه تو جمع سینی چایی رو میدیم حتما مردا بچرخونن چون سنگینه و ماهم چادر می‌پوشیم میاد تو دست و پا

اگر شوهرم نباشه جاریم به شوهرش میگه بیاد بچرخونه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
یعنی چی؟

یعنی بعضی ادما خیلی حساسن و دائم دنبال بهونه میگردن که کینه کنن و خودخوری کنن و تلافی کنن. همچین آدمایی هم تو همه فامیلی هست.

همچین آدمی مهمونم باشه ترجیح میدم بیشتر مراقب باشم تا مهمونی بت خیر و خوشی تموم بشه.

یه سریا هم هستن همه جوره سازگار و با محبتن و خودشون پیشقدم میشن واسه کمک کردن به میزبان. مهمونی با اونا بیشتر خوش میگذره و ادم معذب نیست

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2738
یجوری غیر مستقیم گف من هنوز یاد نگرفتم پذیرایی کنم از مهمونا😔

اهمیت نده

بهش میگفتی سری بعدی شما که بلدی بیا پذیرایی کن

چقدر جاری حسودی داری 

خدا بهت رحم کنه

ممنونم از دلگرمیت از دیشب تا الان حالم بد بود😞

وااااای بیخیال دختر خوب

خاک تو سر جاریت بکنم با این اخلاقش

وگرنه همه میدونن سینی چایی سنگینه

بهش فکر نکن

ولی بی زبون نباش که تا آخر تو سری خور میشی

دفعه بعدی توهم با یه تیکه جوابشو بده

بله خیلی حسوده و این حس حسادش خیلی واسم گرون تموم شده 😢

جاری منم حسادت می‌کنه و تا حالا توی زندگیم مشکل انداخته ولی شکر که شوهرم خودش اخلاقاشو دیده و درک می‌کنه

از اون طرف شوهرم بهش تیکه میندازه و دروغاش رو رو می‌کنه و میزنه تو پرش

جاری منم حسادت می‌کنه و تا حالا توی زندگیم مشکل انداخته ولی شکر که شوهرم خودش اخلاقاشو دیده و درک می ...

اره واقعا خداروشکر شوهر منم میدونه چ مارموزیه و بیشتر وقتا جوابشو میده البته جدیدا فهمیده ولی بازم خداروشکر