2737
2739

هر روز پیام میده یه توصیه ای داره 🤯🤯

منم هیچی نمیگفتم هی میگفتم باشه ممنون !!!

انقدررر هردیقه یه چیزی میگفت گفتم بذار یه چیزی بگم هم ناراحت نشه هم بیخیال شه

با خنده گفتم از وقتی مثبت شدی یه جوری حرف میزنی انگار شش تا بچه زاییدی کوهه تجربه 🤪😂

بازم بی خیال نشد و با خنده ادامه داد

من واقعا دوست ندارم با کسی درمورد خصوصی ترین موضوع زندگیم حرف بزنم نمیتونم رک باشم چه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اقدام و فقط گفتم منم بچه دوست دارم اصلا اطلاعاتی نداره و  نگفتم مشکلی داریم !😁

جواب نده،خسته میشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
جوابشو نده . بعد دو سه ساعت پیام بده خواب بودم . بازار بودم . مهمونی هستم . ببخشید پیش مادرم هستم وق ...

دختر خوبیه اخه

و بین حرفا میگه

رو اعصابمه ولی

مثلا داره درمورد یه کاری حرف میزنه

یهو میگه حتما قبل اقدام اینکارو بکن

فلان چیزو بگو به همسرت !!!منم جواب این حرفاشو نمیدم پیامای بعدی رو ریپلای میکنم ولی نمیفهمه

2740

فرهنگ پایینه دیگه چه میشه کرد. بگو فعلا شوهرم نمیخواد بچه. منم به حرفش گوش میدم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
اقدام و فقط گفتم منم بچه دوست دارم اصلا اطلاعاتی نداره و  نگفتم مشکلی داریم !😁

بهش بگو اتفاقا من الان امادگی بچه ندارم هر وقت خواستم قبلش بهت زنگ میزنم مشورت میکنم باهات بیخیالت میش

چی بگم دومین اقدام باردار شد دیگه فکر میکنه خیلی خفنه و انگار من که بعد یه سال نشدم خودم تنبلی می ...

کاری کن اون از بارداریش پشیمون بشه  همش بگو بچه چیه دست و پای آدمو میگیره. مگه خر شدم و ازین حرفا  

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

الان فکر کرده تو بچه دار نمیشی 

بنده خدا راهنمایی میکنه 

بگو من اقدام نکردم 

انشالله در اقدامات م از تجربه هات استفاده میکنم 

ناراحتی نداره 

اگر دوست خوبیه از حرفاش ناراحت نشو

اگرم بود وبعدش مهم نیست کلا جوابشو نده بهانه بیار