2737
2739
عنوان

قیافم چطورع +عکسم وو رو راست باشین باهام

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 174 پست
منو صددر صد دیدین  بچه ها اونی که میخواستم منو نخواست من همش حس می کنم عیب،از صورتمه

خوشگلییی فقط باید یکم ب حودت برسی همین مثلا ریمل خوبی بزنی و کرم حوبی وگرنه زمینشو داری

رهآ میکنم هر انچه باید رآ🌱🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو صددر صد دیدین  بچه ها اونی که میخواستم منو نخواست من همش حس می کنم عیب،از صورتمه

اگه دوست داری بینی تو عمل کن به نظرم یه تغییر فوق‌العاده میکنی

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2731
2738

چه چشایی به به

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تورا پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تورا در آسمان ها می کشید وقتی عطش طعم تورا با اشک هایم می چشید. من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی.  چیزی نمیدانم ازین دیوانگی و عاقلی.  یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود. آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود   ( خداکنه باشی همیشه باشی ❤️🖇️)

وقیح کجایی❓️❗️

شوخی#  

چند وقت یک بار کاربران دیدم تاپیک می زنن که عکس هاشون رو توی پیج های خصوصی گذاشتن.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
منو آقامون 😂

ای خدا چه قشنگین شما😍😍

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
بلدم لبخند دندونی هم نزنم😂🤭

چقدر شما ملوسه چهرتون 

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تورا پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تورا در آسمان ها می کشید وقتی عطش طعم تورا با اشک هایم می چشید. من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی.  چیزی نمیدانم ازین دیوانگی و عاقلی.  یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود. آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود   ( خداکنه باشی همیشه باشی ❤️🖇️)