2737
2739
عنوان

قیافم چطورع +عکسم وو رو راست باشین باهام

| مشاهده متن کامل بحث + 2948 بازدید | 174 پست
اما یکم فیلت‌ر رو داشت نتایج جستجوی گوگل:

چطور؟؟؟چجوری فهمیدین فیل  تر داره

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور؟؟؟چجوری فهمیدین فیل  تر داره

اگر مرورگر کروم باشه روی عکس نگه دارین بعد جست و جوی عکس اگر اشتباه نگم نتایج مشترک و مرتبط رو پیدا می کنه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
اما یکم فیلت‌ر رو داشت نتایج جستجوی گوگل:

اخ اخ دارک شد

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2742
اگر مرورگر کروم باشه روی عکس نگه دارین بعد جست و جوی عکس اگر اشتباه نگم نتایج مشترک و مرتبط رو پیدا ...

یکی برام ی عکس فریتاده تو روبیکا و ایمو میتونم متوجه بشم فی تر داره یانه؟ب همین روش

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
باع تو پیش من لنگ میندازی

خیلی بامزه ای😂😂😂🦋🌱

2738
یکی برام ی عکس فریتاده تو روبیکا و ایمو میتونم متوجه بشم فی تر داره یانه؟ب همین روش

حالا زیاد وارد نیستم.

برید توی گالری تون ⬅️ بعد بزنین روی علامت اشتراک گذاری ⬅️ بعد همون که علامت G گوگل رو داره انتخاب کنین جستجوی عکس گوگل ⬅️ بعد براتون پیدا می کنه.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.