2733
2739
عنوان

چن ساعت درس بخونم ؟؟؟

282 بازدید | 28 پست

تا کنکور واقعا زمان زیاد نمیتونم  یه درس میخونم بعدش ۳ ۴ ساعت میرم بعد دوباره میام خودم اصن راضی نیستم     و  بیشتر درسا نصفه نیمه خوندم میتونن برسونم خودما و یه رتبه خوب بع دست بیارم با کمک خدا؟؟؟

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه من هیچی نخوندم نه کنکور ن نهایی استرس گرفتم 😐

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
2731
غزیزم شما اطلاع داری فنی وکاردانش نهاییه امتحانش یا نه؟ 

اون تاپیک برات عکسشو فرستادم ببین

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
2738
سلام جدی ؟ پس چرا هی میگن عمومی هاش هست هرکس یه چیز میگه؟ شما کاردانشی؟

ببینید  فقط اینا

نه کار دانشی نیستم من خیلی وقته دانشگاه رو تموم کردم😅

پسر!لطف کن!لایک نکن!
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️خوشبحالتون 💔

از این زوایه نگاه نکنید ماهم سختی‌های زیادی کشیدیم.شماهم کتاب های نهاییتون اسونه به خودتون استرس ندین تا بتونید بخونید بهترین موقع برای شروع الان هست

پسر!لطف کن!لایک نکن!
از این زوایه نگاه نکنید ماهم سختی‌های زیادی کشیدیم.شماهم کتاب های نهاییتون اسونه به خودتون استرس ندی ...

خب من زورم ازینه که چرا موقع که مث ادم مدرسه میرفتم و نهایی نبود ندادم کامل شه دیگه نیاز ب تذمیمو اینا نباشه هرچند تغییر رشته دادم قبلش نظری بودم یمدت وقفه افتاد اومدم راحت کنم خودمو تغییر دادم رشتمو بدتر شد😂

🌙
خب من زورم ازینه که چرا موقع که مث ادم مدرسه میرفتم و نهایی نبود ندادم کامل شه دیگه نیاز ب تذمیمو ای ...

نه خب بالاخره قسمت شما این بوده

شما یک ماه وقت برای جبران دارید که ترمیم نزنید

پسر!لطف کن!لایک نکن!