2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم این موقه فکر میکردم همه چی تمومه

درصورتی که می‌شد تغییر بدم خیلی چیزارو.. 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

[QUOTE=335702474]چه تصمیمی[/QUOدر اوج زیباییم بینیم یه دفعه زد به سرم بینیم روعمل کردم نه دیگه درست نفس میکشم وکل صورتمم به خاطرش بهم ریخته نمی‌دونم درک کنی یا نه 

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....
[QUOTE=335702474]چه تصمیمی[/QUOدر اوج زیباییم بینیم یه دفعه زد به سرم بینیم روعمل کردم نه دیگه درست ...

ازخودم متنفرم دیگه نه عکس میگیرم ونه تو آیینه نگاه میکنم

2740
توکلت بخدا انشاءالله ک به حق امام حسین بهترت میشه  با غصه خوردن چیزی درست نمیشه

الان خیلی بهترم وتقریبا کنار اومدم باهاش ولی بعضی وقتا یادم میوفته یا بقیه سرکوفت میزنن میسوزم

خب مگه قبلش پرس و جو نکردی راجب اون دکتر و نمونه کاراش و ندیدی مگه؟!

مامانم پیشش عمل کرده وخیلی خوب شده شانسیه تنفسشم عالیه چقد من بدشانسم 

عملا دکتر ....تو دماغم 

بخدا قبل عمل بینیم خوب بود بدنبود ولی الان افتضاحه

شاید خودت فکر میکنی بد شده چون من تقریبا نود درصد عملیا رو دیدم یه مدل هستن

نه عزیزم سرش کج شده غضروف گذاشته که تأثیر منفی گذاشته اصلا بینیم مثل عملیانیست اصلا 

[QUOTE=335702474]چه تصمیمی[/QUOدر اوج زیباییم بینیم یه دفعه زد به سرم بینیم روعمل کردم نه دیگه درست ...

درک میکنم عزیزم 

ولی درست شدنیه میتونی بری ترمیم کنی 

لطفا ناراحت نباش به خدا همه تو زندگیشون یه مشکلی دارن که گرفتارشن