2733
2734
عنوان

قبل ظهور...

| مشاهده متن کامل بحث + 13622 بازدید | 1658 پست
اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم عجل لولیک الفرج

به نیت حاجت دلتون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
توروخدا برام دعا کنید افق کوروش کرمانشا ثبت نام کردم دعا کنید قبول بشم از این فلاکت دربیام خواهش م ...

به نیت حاجت دلتون

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اللهم عجل لولیک الفرج

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

2731
بسم الله الرحمن الرحيم اَللّـهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ ع ...

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

اتحاد ما رمز ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج

التماس دعا از همگی دارم شاید دعای شما در حق من بی کس روا شد 😔

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
التماس دعا  در پناه امام زمان و خداوند سالم و سلتمت باشین

ممنون عزیزم❤️

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
اتحاد ما رمز ظهور اللهم عجل لولیک الفرج التماس دعا از همگی دارم شاید دعای شما در حق من بی کس روا ش ...

توحید میخونم از طرف شما هدیه به آقا امام زمان عج

ان شالله که حال دلتون خوب باشه.

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
توحید میخونم از طرف شما هدیه به آقا امام زمان عج ان شالله که حال دلتون خوب باشه.

ممنون 

انشاالله

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706