2733
2739
عنوان

قبل ظهور...

| مشاهده متن کامل بحث + 13589 بازدید | 1655 پست
اللهم عجل لولیک الفرج 💙

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم عجل لولیک الفرج 

الهی آمین 🤲

به نیت حاجت دلتون

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
@لیلی_آگان     @الونهام2     @دختر_وفادار     @دخترک__عاشق & ...

ممنون از دعوت قشنگت🌹💍

ان شاالله خودتم حاجت روا باشی همیشه⭐🙏

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2742

@ساکت۱۳۶۰    

@دختر__دریا    

@هرگز_نگو_هرگز    

@وحشی_زیباا    

@نخودسیاه    

✨بسم رب المـهـدی ✨

سلام دوستان مهدوی مهربونم 🌱❣️

ان شاء حال دلتون خوب باشه 🤲😍

به نیت حاجت روایی و عاقبت بخیری شما هدیه به پدر مهربونمون🥰

وَ إِذا سَأَلَكَ عِبادي عَنِّي فَإِنِّي قَريبٌ أُجيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ فَلْيَسْتَجيبُوا لي وَ لْيُؤْمِنُوا بي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ [186]بقره

و هنگامى كه بندگان من،

از تو درباره‌ي من سؤال كنند، [بگو:] من نزديكم؛ ‌دعاى دعاكننده را، به هنگامى كه مرا مى‌خواند، پاسخ مى‌گويم.

پس بايد دعوت مرا بپذيرند، و به من ايمان بياورند، تا راه يابند [و به مقصد برسند].

با گذاشتن یک پست درثواب  تاپیک امام زمان شریک باشیم.

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین 💖🌱

♨️ هیچ کس به فکر من نیست! ♻️حضرت آیت‌الله بهجت (ره) : ❇️ زمانی مرحوم شیخ ابراهیم حائری در مسجد کوف ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738

@جیییییییییییغ1بنفش    

@کوه_آلپ    

@مست_و_پاتیل    

@ساعت_شنی_۲۳    

@مرواریدخانمم    

✨بسم رب المـهـدی ✨

سلام دوستان مهدوی مهربونم 🌱❣️

ان شاء حال دلتون خوب باشه 🤲😍

به نیت حاجت روایی و عاقبت بخیری شما هدیه به پدر مهربونمون🥰

وَ إِذا سَأَلَكَ عِبادي عَنِّي فَإِنِّي قَريبٌ أُجيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ فَلْيَسْتَجيبُوا لي وَ لْيُؤْمِنُوا بي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ [186]بقره

و هنگامى كه بندگان من،

از تو درباره‌ي من سؤال كنند، [بگو:] من نزديكم؛ ‌دعاى دعاكننده را، به هنگامى كه مرا مى‌خواند، پاسخ مى‌گويم.

پس بايد دعوت مرا بپذيرند، و به من ايمان بياورند، تا راه يابند [و به مقصد برسند].

با گذاشتن یک پست درثواب  تاپیک امام زمان شریک باشیم.

اگر دوست داشتین صفحه اول تاپیک رو بخونین 💖🌱

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌼💚

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💚💚

2706