2733
2739
عنوان

بنظرتون باید میرفتم خونه مادرشوهرم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 49 پست

عزیزم اینا برات مهم نباشه بخدا زندگیا اینقد سخت شده که واقعا این چیزا پیش پا افتاده ان کلا دوران عقد خوب نیس ایشالا میرین سرخونه و زندگیتون این چیزاهم حل میشه 

مادرشوهرمنم هیچ وقت منو دعوت نمیکرد تو دوران عقد الانم نمیکنه من خودم میرم برامم مهم نیس احترامشم همش دارم

بی دعوت نرو خب  واقعا حق دارن بعضی عروسا منظورم عروس بزرگه اش وقت بی وقت میرن مردم آسایش میخوا ...

اخه من ک وقت و بی وقت نمیرفتم خونشون خودمم خیلی خجالتی ام تو این چیزا همش میگم نکنه حوصله مهمون نداشته باشن یا چیزی تو خونشون نباشه اون روز هم ک رفتم بعد دو هفته رفته بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم هم تربیت شده همون مادره چیزی ک بنفعش نباشه رو قبول نمیکنه

اینو کجای دلت میزاری

شوهر من اگه مامانش بگه ماست سیاهه میگه مامانم درست میگه

اوووف کافیه الکی دوتا اشک بریزه😂😂شوهره خودش خر میشه 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2728
عمه من از اول عقد خودشو نشون داد چه موجود عوضی هستش

منکه کلا به شوهرمم گفتم با مادرش هیچ نسبتی ندارم  نه عمه ن مادرشوهر  یه آدم غریبه اس برام😑

توام بهش رو نده از همین الان فقط بگو عمه  تا احترامت سرجاش بمونه هیچ وقت نگو مامان 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
مرسی واقعا اثبات شدست اینجوری احترام عروسو هم خیلی بیشتر نگه میدارن.

دقیقا همینطوره

یه مورد هم که من تجربه کردم اصلا بدون شوهرم تو مهمونی و خونه مادر و فامیلاش نمیرم

چون تا زمانی که همسرم کنارمه خیلی ساکتن همین که نباشه نیش و کنایه میزنن

منم زیاد ب کتک زدنش فک میکنم🤣

خوب بزنش😂😂😂

همچین دلت خنک میشه وقتی میزنیش😂😂😂😂

2738

نه عزیزم نرو، مثل من نکن، من هم مثل تو می رفتم هر چی هم می زاشتن جلوم می خوردم، بعد عروسی هم عادت شده براشون ، تا چند وقت پیش  دایی شوهرمو که عقد بود پاگشا کردند ما تو یه کوچه هستیم با مادرشوهرش اینا ، شوهرم رد می‌شده ماشین دیده دم خونشونه، شب قبلش هم خونه ما بودن اصلا حرفی نزدم که می خوایم پاگشا کنیم ، بعد که شوهرم اعتراض کرده بود گفته بودن می خواستیم از بیرون کباب بگیریم، دستمون تنگ بود نمیشد شما را هم مهمون کنیم ، نداشتیم برا شما بگیریم، الان هم دو ماهه دیگه نه برا شام نه ناهار نرفتم خونشون، تا دعوت درست حسابی هم نشم نمی رم دیگه 

اخه من ک وقت و بی وقت نمیرفتم خونشون خودمم خیلی خجالتی ام تو این چیزا همش میگم نکنه حوصله مهمون نداش ...

در هر صورت بدون دعوت نرو 

من خونه بابامم بدون دعوت نمیرم 

شد چند بار رفتم داداش ام گفت ما خوابیم سز ظهر میای اذیت میشیم 

حالا سر ظهرم حدودا ۳ یا ۴ بوده

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
نه عزیزم نرو، مثل من نکن، من هم مثل تو می رفتم هر چی هم می زاشتن جلوم می خوردم، بعد عروسی هم عادت شد ...

ایول👏👏👏

با شرایطی که گفتی پامو نمیذاشتم دیگه تا دعوتم کنن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
شما مگ ب عمت مامان میگی

یه مدت میگفتم😱🤦‍♀️😮‍💨😑