2733
2739
عنوان

بنظرتون باید میرفتم خونه مادرشوهرم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 49 پست

خب اون موقع تایم استراحت اشون بوده ب دل نگیر

کم و سر سنگین برو بیا ،قطع ارتباط نکن ک اینم بی محبتی میاره

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو این یه سالی ک عقدم دو بار با خانواده دعوتمون کردن اونم اول ما دعوت کردیم بعدش اینا دعوتمون کردن و ...

من توام

با عمه نباید وصلت کرد🤦‍♀️

بخدا همچین تودوران عقد فدام میشد که نگو

الان کلا باهاش حرف نمیزنم

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2742
2738

بنظرم دیگ هیچوقت بی دعوت نرو

به شوهرتم رک و راست و محترمانه جوری ک دعوا پیش نیاد بگو من دیگ اخلاق خانوادت دستم اومده شما دعوتی هستین، درست نیس من بدون دعوت بیام تا الان اشتباه میکردم، خانواده تو با دعوت کردن راحت ترن(توپو بنداز تو زمین خانوادش ک انگار بخاطر راحتی اونا میگی)

بعدم بهش بگو ک ب خانوادت هم اینو منتقل کن ک چون دوس ندارم اذیت بشن از این ب بعد با دعوت بیام بهتره

بی دعوت نرو خب  واقعا حق دارن بعضی عروسا منظورم عروس بزرگه اش وقت بی وقت میرن مردم آسایش میخوا ...

الان من همین کارو دارم میکنم قبلا انتظار داشتن هرروز برم منم خسته شده بودم بعد کردمش یه روز در میون در حد شب نشینی الان کردمش هفته ای یبار اخه حس میکنم دیگه ادم احتیاج به تنهایی داره دیگه شتید یه حرفی بخوان بزنن جلو من نتونن .ولی دیر میرم میرن تو قیافه برام 😐دیگه نمیفهمن بخاطر درک حال خودشونه ک نمیرم

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
خب اون موقع تایم استراحت اشون بوده ب دل نگیر کم و سر سنگین برو بیا ،قطع ارتباط نکن ک اینم بی محبتی ...

خب من منتظر میمونم دعوتم کنن میبینم دعوت نمیکنن خودم میرم حالا چن وقت ی بار برم؟

عمه من از اول عقد خودشو نشون داد چه موجود عوضی هستش

عمه من الان یه جوری شده

سایه همو باتیر میزنیم😂😂

آخرین باری که اومد خونم کتک کاری کردیم🔪😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
الان من همین کارو دارم میکنم قبلا انتظار داشتن هرروز برم منم خسته شده بودم بعد کردمش یه روز در میون ...

عیب نداره همون یه هفته هم زیاده بهتر دوری دوستی 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
اخه عقیدشون اینه ولی دعوت هم نمیکنن😂

باشه نکنن ‌.نباید میرفتی عزیزم دیگه نرو زنگ بزن حالشونم بپرس دعوا ک نداری ولی دییییگه نرو 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706