2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتخاب درست و ازدواج ب موقع این افکار رو نمیاره  چند سالته؟  البته ب آزادی و نوع برخورد ...

درست بود و به موقع‌.ولی ما دیگه بیش از حد ازدواج ازدواج میکردیم

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
درست بود و به موقع‌.ولی ما دیگه بیش از حد ازدواج ازدواج میکردیم

پس نباید برات تکراری یا بد باشه 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
2731
چون اموزش ندیدیم  چون یه موتور بخوای سوار بشی باید آموزش ببینی تازه بعدش ازت امتحانومیگیرن ببین ...

کلاس چی بگو من مجرد شرکت کنم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بخت خوب رو که هیچ کسی بدش نمیاد.یکی پول میبینه یکی اخلاق و ایمان و اخلاص میدونه

خوب ازدواج هندوانه سربسته  نمی دونی چی میشع ولی احتیاط شرط عقله  شرایط رو باید سنجید   معیاراهای  خودتون‌در نظر بگیرید

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
کلاس چی بگو من مجرد شرکت کنم

کلاسهای همسرداری و شناخت روابط بالغ معجزه ی خوشبختی زندگی بدون بن بست خودشناسی دوره ی حفظ اقتدار زندگی با آیه ها و.....‌‌.

کلا من با سبک کلاسهای تنها مسیر آرامش  دکتر قنبری دکتر عزیزی دکتر حبشی سید حسینی و..‌‌. خیلی ارتباط گرفتم بعد از سرچ به اینها رسیدم 

2740
خوب ازدواج هندوانه سربسته  نمی دونی چی میشع ولی احتیاط شرط عقله  شرایط رو باید سنجید ...

همه معیارها عالی خوب.یهو خیانت پیامکی کرد.و از چشمم افتاد.ولی در قبال خداوند متعال رو پیدا کردم‌.نماز روزه حجاب قرآن صدقه پنهانی💚💚💚💚💚🌸

کلاسهای همسرداری و شناخت روابط بالغ معجزه ی خوشبختی زندگی بدون بن بست خودشناسی دوره ی حفظ اقتدار زند ...

اینها هم خوبه‌.منم از روی گفته های قرآن عمل میکنم تاحدودی

بد که نیست نه.ولی خیانتش و سرد شدن یهو کمی خرابش کرد

پس زندگی مشکل داره 

وقتی یکی زندگی رو خراب کنه برای همسرش هم زهر میشه 

حق داری 

وگرنه تاپیکام اینجوری نمیزدی خدا عقلش بده دیگه اینکار نکنه

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/منت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی گذرانی/پسشاکر هر لحظه و هرسال خودت باش.
کلاسهای همسرداری و شناخت روابط بالغ معجزه ی خوشبختی زندگی بدون بن بست خودشناسی دوره ی حفظ اقتدار زند ...

ممنونم

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

عزیزم ان شاءالله ک به حق امام حسین زندگیت عین سابق پر از عشق و شادی بشه توکلت بخدا 

چ به موقعه تاپیکت رو دیدم 

من ۳۷ سالمه دیگه خیلی ازدواج ازدواج میکنم یعنی فشار مادرم رومه ک باید ازدواج کنی خودم بدم نمیاد سرو سامون بگیرم ولی با آدم درست 

ولی مادرم هر کی میاد از زن طلاق وزن مرده بگیر تا بچه دار میگه ازدواج کن 

در حالی ک من از نظر ظاهر و خانواده هم خوبم .خاستگار مجردم واسم میاد ..ولی هنوز اون کسی ک حس میکنم حفتم باشه رو پیدا نکردم 

میترسم به خاطر اینکه میگن سنت زیاده و میمونی خونه و حرفای مادرم تن به یکی از این مورد ها بدم با اینکه میدونم ممکنه خوب نباشن 

والا ک موندم چیکار کنم .خودمم

خدایا شکرت🙏
2706