2733
2734
عنوان

سلام دوستان میخوام واسه شب ۳۴ ام چله یاسین ،ختم انجام بدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 97 پست
بله اول نیت کن بعد شروع به خوندن بکن. هر چی تعداد بیشتری بتونی بخونی اثردهیش بیشتر میشه سعی کن حداقل ...

باشه مررسی گلم حتمااا اتجامش میدم ،مرسی ازت خیلی دعاگوتم اگه لایق باشم لطفا تونستی دعام کن بیادش بی قرارم خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
@mimsinsara     @sahar23h     @haniii70     @atefehrad   ...

مرسی فداتشم ❤منتازه عمل کرذم گلم برام دعا کن 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

امضام😔

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔