2752
2734
عنوان

❌عجیب‌ترین دخالتی که تو زندگیتون شده چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3888 بازدید | 104 پست
دخالت داماد شوهرم اینا و زن باصطلاح مومنش تو زندگیم و بالاخره به خواسته کثیفش رسید زندگیمو تباه کرد

وای که چقدر ترسناکن این آدما که توی مومن بودن زیاده روی میکنند واقعا خیلیاشون از صدتا بی ایمان بدترند. نمیدونم چه اتفاقی برات افتاده ولی امیدوارم زندگیت بهتر بشه عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم همسرتون باید جلوی مادرش بایسته ایشون هیچ واکنشی ندارند ؟

جلوی همسرم که نمیگه

ولی منم بهش گفتم واکنشی نداشت هنوز به روی مادرش نیورده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من خاص تر از همه هستم آماده شدیم بریم ماه عسل چمدونمون هم بستیم مادر شوهرم نذاشت که بریم

الهی بگردم واقعا نمیدونم چرا بعضی از آدما اینطوری سنگدل هستن حتی نسبت به خانوادشون 

شما هم مثل بچشی دیگه آخه چرا

فامیلمون‌ زنگ زد گفت چرا رفتی رشته تجربی برو انسانی تا دیر نشده رشتت‌ رو عوض کن 

همسر من یه اصطلاحی داره وقتی توصیه بی ربطی میکنی با کنایه میگه چشم عباس اقا  شماهم باید اینو میگفتی 

تو زندگی خودمون الحمدلله نبوده چیزی ولی تو زندگی دوستم همه فامیل شوهرش بسیج شدن که این باردار بشه از عمه و عموها بگیر تا خاله و خان دایی و فلان .. فکر کن عمو شوهرش اومده میگه کی بچه میارید دیر شد دیگه .. بعد درد اصلی اینجاست که این بیچاره کلا پنج شیش ماهه عروسی کرده😐😤

مامانبزرگم ( مامان بابام) زمانی که کلاس ششم بودم داشتم میگفتم اره میخوام دوچرخه بخرم. بعد هی میگفت زشته سوار شه دختر بزرگ. الان میگن دختر آقای فلانی سوار دوچرخس🗿😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای

میگفت بیا تابستون پیش خودم بهت یکم خیاطی و بند انداختن یاد بدم😐😐😐😐🗿

و موقع کنکورمم گیر داده بود خانواده ما یه پزشک کم داره. ایشالا من میشم پزشک خانواده شون🗿

آخرم رفتم یه رشته مهندسی😁❤️

خداروشکر یه شهر دیگن. ارتباطمون چارچوب داره و دیگه نمیتونن چیزی بگن

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
دخالت همه که میگن دومی رو بیار دختر بیار. دختر نداری و... آخه نفهم شاید یکی دومی رو نمیتونه بیاره . ...

واقعا هیچکس بهتر از خود ادم نمیدونه که شرایط مالی و جسمی و... برای داشتن یه فرزند دیگه داره یانه ولی امان از حرفهای بی سروته بقیه...

باورم نمیشه مادر خودتون ؟؟؟ شاید چیزی از همسرتون میدونست

بخدا ن 

همسر من خون ببینه میلرزه دعوا ببینه تا ۴۰‌کیلومتریش نمیره مگر کسی پا رو دمش بزاره 

بخدا ب امام حسینی ک‌رفتم دست ب ضریحش زدم‌اینجوری نبود همسرم 🥲

بعده ۱ سال هنوز همسرم ت روی زن داداشم‌نگا نکرده حرف بزنه 

زن‌ببینه میکشه کنار

به نام خدا این پست خوراک خودمه    من و همسرم وقتی خواستیم ازدواج کنیم خانوادش مخالف بودن بعد روزی که اومدن جلسه معارفه  اشنایی جاریم همش ازم سوال میپرسید بقیه ساکت بودن ، قصد ادامه تحصیل داری یا نه  ، قصد کار کردن داری یا نه و ...... خیلی چیزا بعدم شروع کرد به شوهرم پیام دادن دختره رو ولش کن دیگه الان که محل کارتون یکی نیست بهش بگو قسمتمون نبود خدافظ این به درد ما نمیخوره و ... ینی قشنگ تا فردا ظهر خدا رو گواه میگیرم بالای 100 تا پیام به شوهرم داد اینو ول کن ، ببین انتظار نداشت با یه دختری روبرو شه که از لحاظ تیپ و هیکل و تحصیلات و سرزبون و... ازخودش بالاتر باشه فک کن 120 کیلو بود بعد روزی که اومدن واسه نامزدی 3-4  ماه بعد این 20 کیلو وزن کم کرده بود شده بودم انگیزه - بدیش اینه من تمام مدت این پیام ها رو دیدم و دلم خیلی شکست و میگفتم خودش دختر داره ، خواهر داره چطور انقدر بی رحم هست البته کلا 4 سالم از من و شوهرم بزرگتره ها نه فک کنی مثلا برگ خانوادس- در ادامه دخالتاش یبار من بعد از عقد یکم وزن اضاف کرده گیر داده بود باید قول بدی لاغر بشی و ... و در نهایت رفت چمدون عروسیمون رو تو گوش مادرشوهرم خوند اونم از خداش بود یه جوری منو بچزونه پس اکی رو به جاریم داد رفت بدون حضور و اطلاع من خریدای عروسیم رو کرد واقعا خدا ازش نگذره

بدون اينكه خودم در جريان باشم مهمونام تولدشونو (تولد بچه شونو)تو خونه من برگزار كردن😁

این اتفاق برای من هم افتاده من شغلم سنگینه و وقت تفریح خیلییی کمی داریم یکبار هم خواستیم بریم ویلای خودمون هرچی گشتیم کلید نبود گفتیم اشکالی نداره لابد گم کردیم از رو دیوار میپریم

رفتیم دیدیم همکار شوهرم با خانواده دارن تو حیاط جوجه میزنند قبلا که همسرم بدون اطلاع من بهشون کلید داده بوده دیگه پس نداده بودن این هم به کلی فراموش کرده بود کلیدو ازش بگیره و خلاصه که ما برگشتیم تا اینا به تفریحشون ادامه بدن  

2706