2737
2739
عنوان

❌عجیب‌ترین دخالتی که تو زندگیتون شده چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3882 بازدید | 104 پست
بچه ها از نوزادی میل جنسی دارن .تنها نزار چه باهم چه با بچه های فامیل

خانم شما دیگه نفرمایید عهد بوق که نیست با تنها نذاشتن بشه بچه هارو تربیت جنسی داد. کلی روانشناس و مشاور هست و کلی ایده های تربیتی

این حرفها برای زمان ماست که هر دخترو پسریو با هم میدیدن فکر میکردن اینا چیزی بینشون هست و ربطش میدادن به مسائل جنسی. 

الان بچه های ما جنس مخالف نبینند چهار روز دیگه توی جامعه و دانشگاهو سرکار که با جنس مخالف تنها میشن. از الان باید اموزش داده بشند که در خفا با جنس مخالف چطوری رفتار کنند و چطوری مراقب خودشون باشن و یا به حق دیگری تعاارض نکنند . نه این که بیایم کلا صورت مسئله رو پاک کنیم خیلی از مشکلای جوونای ما برای اینه که جنس مخالف ندیدن و تربیتش رو ندارن و از بچگی جدان. تا اینکه یهو وارد اجتماع میشن و جنس مخالف میبینن اینجاست که  جوگیر میشن و کار دست خودشون و خانواده ها میدن!!!!!

بخدا ن  همسر من خون ببینه میلرزه دعوا ببینه تا ۴۰‌کیلومتریش نمیره مگر کسی پا رو دمش بزاره  ...

واقعا گاهی آدم نمیدونه چه فعل و انفعالاتی تو ذهن بعضیا رخ میده که دست به چنین رفتاری میزنند مهم همسرته عزیزم که با ایشون خوب باشی بقیه رو ول کن خوشبخت باشی ایشالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا گاهی آدم نمیدونه چه فعل و انفعالاتی تو ذهن بعضیا رخ میده که دست به چنین رفتاری میزنند مهم همسر ...

حالا اینا ی ذره از دخالت های مادرمه💔

اره بخدا فداتشم ان شااالله شمام خوشبخت ترین‌باشین

2731
به نام خدا این پست خوراک خودمه     من و همسرم وقتی خواستیم ازدواج کنیم خانوادش مخالف بودن ...

موقع نامزدی دستشون بازه برای دخالت کردن اما اگر رفتید خونه خودتون بنظرم دیگه حتی نزار دور و ورتون باشه چون آدم هرچقدر از ادمای سمی دورتر باشه ارامش روانی یشتری داره

خانم شما دیگه نفرمایید عهد بوق که نیست با تنها نذاشتن بشه بچه هارو تربیت جنسی داد. ...

درصورتیکه فضا مناسب باشه کنترل بشه .بچه از سن ۴ ۵ دوس داره با آلت جنسیش بازی کنه و شروع به کشفش کنه .شما یه سرچ کنید عزیز از نوزادی هم میل جنسی هست .از ۸ ۹ سالگی بهتره کنترل بشن نه اینکه بازی نکنن دختر پسر باهم .پدرمادری که هرجور فیلمی جلو بچه میبینن بچه دست به خود ارضایی میزنه .یا دختر عمویی که میرقصه و پسرعمو دست مالیش میکنه .دیگه اینارو ما شنیدیم .دیدیم .تو دانشگاه که ماشالا الان آزادن عزیزم .مشکلی ندارن .ماشالا از سن ۱۱سالگی دوس پسرم دارن .

عشق زبان و ورزش و خانواده  
   خانم شما دیگه نفرمایید عهد بوق که نیست با تنها نذاشتن بشه بچه هارو تربیت جنسی داد. ...

دختر پسر پنبه و آتیشن باید یاد داد حریم داری دخترم حریم داری پسرم.

پسر۶ساله به دختر۶ساله بگه ما زن و شوهریم باید مواظب بود یا نه؟نه اینکه نزاریبازی کنن.

یا خواهر برادر ۵ساله ای که تو کوچه ........

من خودم با روانشناس صحبت کردم گفتن فقط کنترل حساس بودن زیاد نه .و گفتن حریم داری 

2740
درکتون میکنم جوابشونو چی میدید ؟ یکبار قاطع جواب بده بنظرم

اوایل میگفتم زوده الان سکوت میکنم چون مامانمه نمیتونم چیزی بگم چون دیدم یه چی هم بگم بهش برمیخوره موندم گاهی واقعا رو مخم هست این موضوع

قدرت واقعی مرد به اندازه لبخند زنی هست که کنارشه
موقع نامزدی دستشون بازه برای دخالت کردن اما اگر رفتید خونه خودتون بنظرم دیگه حتی نزار دور و ورتون با ...

دقیقا آفرین منم با چارتا حرکت بدون کوچکترین بی احترامی پاشون رو بریدم رو ندادم فک کنن خونم هتل 5 ستاره هست هر وقت دلشون خواست خراب بشن رو سرم شوهرم هم مطیع خودمه برا همین دیگه نمیتونن دخالت کنن 

همسر من یه اصطلاحی داره وقتی توصیه بی ربطی میکنی با کنایه میگه چشم عباس اقا    شماهم باید ...

همسرتون اصطلاح جالبی میگه👍خیلی کاربردیه😃😂

ما هیچ گاه به امروز برنمی گردیم،هرچه را لازم است بردارید ...

ببخشید وقتتونو نگیرم 

اگه ادم مواظب باشه لازم نیست مثل یه خانمی که میشناسم تند تند دخترشو ببره ببینه به بلوغ جنسی رسیده یا نه از سن پایین .ازمایش هورمونی .

پس فقط مواطبت و کنترل نه حساسیت زیاد نه شل گرفتن .

این تازه جای خوبشه یه مدت زنگ زده بود به مامانم آره پسر بزرگت با اونیکی پسرت فلان، اینا بهم حس دارن ...

سکوتی میکنم در حد فریاد 😑😑😑😑😑

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706