2733
2734
عنوان

نینی یار سه بیاید

64 بازدید | 7 پست

خواهشا منو روشن کنید چرا نینی یار یک ب خودش زحمت نمیده تاپیکای فوق خصوصی رو پاک کنه؟ مشکلش چیه ? دشمنی داره؟ 

@niniyar_3    نینی یار ببینید من خوب میدونم شما هم میتونید تاپیک پاک کنید الکی میگید نه

اگه نینی یار حذف پاک نکرد تکلیف من چیه؟

این کاربری دست سه تا رفیق صمیمی هست 😍

عزیزم کار حذف تاپیک با ایشون و من نمیتونم تاپیک های شخصی کاربر هارو حذف کنم این تاپیک رو براشون میفرستم تا چک کنن
و اینکه دقت کنید که حتما در زمان درست اعلام شده بهشون پیام بدید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
عزیزم کار حذف تاپیک با ایشون و من نمیتونم تاپیک های شخصی کاربر هارو حذف کنم این تاپیک رو براشون میفر ...

در زمان اعلام شده هست والله

دیگه خسته شدیم همگی درد من تنها نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 چه ساعتی باید بهش پیام بدیم؟

کاربران عزیز جهت حذف پست ها و لینک‌های محرمانه به پی وی من پیام بدید

(نیاز به ارسال درخواست دوستی نیست) و طبق روال قبلی ساعت های مشخص شده ارسال کنید 

اگر خارج از ساعات مشخص شده ارسال شود هیچ  نوع تاپیکی پاک نمی شود 

ساعات کاری نی نی یار حذف :

شنبه - دوشنبه - چهارشنبه ( فقط سه روز در هفته )

از ساعت 10:30 تا 15:00

از ساعت 12:00 تا 14:00 (تایم نهار و نماز) تاپیک بسته است

در ایام تعطیل تاپیکی حذف نمی شود و تنها یک تاپیک برای هر کاربر پاک می شود 

لینک کاربری

niniyar_1

این تاپیک مورد تایید مدیریت تبادل نظر است

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
در زمان اعلام شده هست والله دیگه خسته شدیم همگی درد من تنها نیست

سلام

همیشه اول وقت ساعت ۱۰:۳۰ بفرستین اگر دیدین حذف نشد دوباره همون روز ساعت ۱۴ توی یک پیام جداگانه دیگه (یعنی دوباره بزنین روی ارسال پیام) بفرستین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
سلام همیشه اول وقت ساعت ۱۰:۳۰ بفرستین اگر دیدین حذف نشد دوباره همون روز ساعت ۱۴ توی یک پیام جداگ ...

خود ده و سی فرستادم ینی سی و یک هم نشده بود😐بهز زورشون میاد پاک کنن

خود ده و سی فرستادم ینی سی و یک هم نشده بود😐بهز زورشون میاد پاک کنن

اگر یک بار می فرستین می بینین پاک نشد دوباره بفرستین.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2738