2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی دو سال آینده 

@ziba1385   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت مردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا من منظورش را درست متوجه شدم و بهش گفتم؟مرسی عزیزن

2731
بانک 

کی میره سرکار مرسی

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
ازت خوشش اومده سعی کن زیاد ببینیش 

@ziba1385   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره نسبت به من چیه؟آیا من منظورش را درست متوجه شدم و بهش گفتم؟چی حس می کنی عزیزم؟مرسی عزیزم

2740
ازت خوشش اومده سعی کن زیاد ببینیش 

رابطه امون درست میشه و دست از سرمون بر میدارن؟

اونم مثل من دلتنگه؟ و حالش مثل منه؟

هنوزم مثل قبلا دوسم داره و دلتنگ میشه؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!