2737
2739
عنوان

حرفهای زن داداشم

692 بازدید | 26 پست

سلام امیدوارم که حال دلتون عالی باشه.

یه نظر از شما ها میخواستم ببینم رفتار درست چیه.

من و زن داداشم هم سنیم و ایشون موقع عروسی من کلی حرف پشت سرم زده بود و کلا یه دعوای اساسی انداخته بود با خونوادم (اینکه نامزد من گفت نمیخوام کسی همراهمون بیاد اینم زورش اومده بود که دخترتون زن بوده که نامزدش نزاشت و کلی چیزای دیگه)

همه پولای خونواده ما دست داداشمونه و داداشمم پول نداد به من که برم جهیزیه خودمون به دلخواه خودم بگیرم (زورش میرسه💔)

جهان به اعتبار خنده تو زیباست🤍

هفته ی آخر عروسیم به زن داداشم گفته بود اونم رفته بود هرچی دلش خواسته بود گرفته بود برای من! این به کنار...

دستشون هم درد نکنه ولی اونقدر این ور اون ور گفته که همه فهمیدن( که من وسایلاشو براش گرفتم)

و بعد عروسیم تصمیم گرفتم به هیچ کدومشون زنگ نزنم 

و اینکارو هم کردم 

الان دوباره پشت سرم حرف در آورده که من همه زحمت هاش براش کشیدم زنگ نمیزنه حال منو بپرسه

عمه هام و بقیه فامیل دائم به من میگن چرا زنگ زنداداشت نمی‌زنی و ....

!؟!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پولا چرا دستته داداشته

کار درستی کردی حرفی نزن به همین کارت ادامه بده. قیدشونو بزن

همه میگن رو ولش کن همه واسعه خودشون میگن کسی از داخل زندگی آدم خبر نداره خودت بهتر فهمیدی چیکار باید بکنی

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
بزن دهنشو جربده زنیکه احمق رو ... خوب ب بابات بگو پول جهازتو ازش بگیره

بابام بنده خدا اصلن مگه میتونه چیزی بگه

خودشون میبرن خودشون میدوزن

بعدشم پشت سرمون حرف در میارن 

یعنی اصلا رابطه نداری باهاشون 

به نظرم خواهر وبرادر تو زندگی خسلی پیش میاد مسیرشون بهم بخوره یه کم گذشت داشته باشن نشب بهم ضرر نمیکنن 

شما هم رابطتونو کم کنید ولی صفر نکنید مناسبتها حداقل رسمی برین وبیایین