2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شانس خیلی مهمه واقعا

اینطوریا هم نیست . شانس هس . اما  خیلی وقتا به خوده طرف مقابل هم مربوطه .

در فامیلامون کلی دختر خوشگل و تحصیلکرده داریم . اما من به هیچکس معرفیشون نمیکنم . یه اخلاقای گندی دارن که. هر کی باهاشون ازدواج کنه بدبخت میشه 😄

خیلیا دیدم میگن اخلاقمون خوبه  باکلاسیم خوشتیپیم . اما خداستگار نداریم .   (از نظر خودشون  ادمای خوب و انسان و... هستن  اما عیباشونو نمیبینن که )  آدم هم روش نمیشه بگه عیباتون رو درس کنین اینا هستن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
تو فکر طلاقی ؟

خیلی وقته خونه بابامم چندین ماهه یکی دوبار گفت برگرد منم گفتم نمیتونم با شرایطت الان که گفتم بیا تمومش کنیم زنگ میزنه التماس میکنه منم گفتم لب و دهن بدردم نمیخوره باید تغییر ببینم که هیچ کاری نکرد

2738
ببخشید که سئوال میکنم یعنی اینقدر شرایط بده که نمیخوای برگردی؟

تو ساختمون مادرشم خیلی اذیت شدم فحش میده از من انتظار داره عینا مثل کلفت باشم بشورم. و بپزم و بیارم انقدر تو ازدواج بهم دروغ گفتن که دائما حس میکنم سرم کلاه گذاشتن 

خواستگار سنتی من راه نمی دادم،،با همسرم یک سال و خورده ای بعد طلاقم ازدواج کردم و خداروشکر راضی ام.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂