2737
2739
عنوان

دارم سکته میکنم حاملم عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 17036 بازدید | 241 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره دکتر شن اخه 🥴😂

رو تاپیکا دارن ازمایش میکنن فرضیه هاشونو🙄😂

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
رو تاپیکا دارن ازمایش میکنن فرضیه هاشونو🙄😂

دیگه چاره چیه ،از مدرسه اومدن وقت استراحتشون باید بیکار نمونن دیگه ،فرضیه سازی برا آینده میکنن ،وچه جایی بهتراز اینجا که کسی همدیگرو نمیشناسه

2731
دیگه چاره چیه ،از مدرسه اومدن وقت استراحتشون باید بیکار نمونن دیگه ،فرضیه سازی برا آینده میکنن ،وچه ...

دقیقااا گل گفتی👏🏻🤣

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
منطق شما بهترینه اره شما راست میگی👍🏻

بله که راست میگم! شما ی جور صحبت میکنی انگار استغفرالله خدایی و از اینده خبر داری. از کجا معلوم پدر بچه بعدن عاشق بچش نشد از کجا معلوم اگه باباش نخادش احساس بدبختی کنه؟  و هزاران از کجا معلوم دیگه ضمنا اینکه اون بچه داره تو بدن مادرش رشد میکنه دلیل نمیشه مادرش صاحبش باشه!!! منطقت خیلیییییییی مسخرس

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2738
منتظریم😚 خودمم رفتنی ام کم کم الان تایم ناهارمه🫠😂

نوش جان

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
مسافرت بودیم همراهمون نبود ولی من بعدش ۸تا قرص ال دی خوردم البته ۴تاشو ی بار ۴تاشو دفعه بعد

عزیزم فک کنم اصلا باردار نیستی تاخیر پریودتم احتمالا واسه همین قرص هاست نگران نباش. خیلی هم دل واپسی ازمایش خون بده خیالت راحت بشه 

کاربر تیام سابق
تو این دنیا کی قراره جوابگوی این بچه باشه  پدرش که داره مادر رو اذیت میکنه بنظرت خیلی این بچه خ ...

از آینده این بچه که خدا براش تدبیر دیده که اطلاع نداری...

رونالدو هم مادرش وقتی حامله بود مادرش میخواست سقط کنه بخاطر پدرش.اما الان برو ببین کی شده ...توی زندگی نامه خودش گفته رونالدو...

امثال ایشون زیادن که به جاهای بزرگ رسیدن ...

تو این دنیا کی قراره جوابگوی این بچه باشه  پدرش که داره مادر رو اذیت میکنه بنظرت خیلی این بچه خ ...

در ضمن عزیزم.هیچ وقت کسی رو ب گناه تشویق نکن.چون علاوه بر اینکه اون شخص ک عمل میکنه عذاب دنیا و اخرت میکشه

شخص تشویق کننده هم با اون شخص عمل کننده شریک هست...

بنابراین هیچ وقت هیچ کجا کسی رو تشویق به گناه نکن گلم.

موفق باشی.

لطفا لایک کنید

ولی من بنظرم استارتر شاید فقط استرس گرفته و کمی هورمن هاش بهم ریخته و بچه ایی درکار نباشه

اما خیلی باید جدی باشی عزیزم تو این مورد که هی طفره میره از ازدواج

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706