2752
2734
عنوان

دارم سکته میکنم حاملم عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 17059 بازدید | 241 پست
نه نفس میکشه نه تپش قلب داره نفش نمیکشه چون داخل ابه هنوز شش و ریه ای واسه نفس کشیدن نداره. قلبشم ن ...

اگه لخته خونه پس بگید پریوده. با یه دمنوش داغ یا زعفرون میشه دفع شد چرا اسمشو میزارید سقط؟

فتوا کلمه جدیدیه که تازه یاد گرفتی اخه به چند نفر میگی😅

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین اتفاق زندگیم🥹❤️
تو این دنیا کی قراره جوابگوی این بچه باشه  پدرش که داره مادر رو اذیت میکنه بنظرت خیلی این بچه خ ...

اها پس با منطق تو الان هرکسی تو خیابون بدبخته میتونیم ی چاقو برداریم بریم بکشیمش بگیم راحت شد!

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه لخته خونه پس بگید پریوده. با یه دمنوش داغ یا زعفرون میشه دفع شد چرا اسمشو میزارید سقط؟ فتوا کلم ...

خدایی با این طرز تفکر چندسالته؟ 

گناه سقطش پای من، اما به دنیا بیاد پدرش نخواد و باعث بهم خوردن رابطه اسی با شوهرش بشه و زندگی خوبی نداشته باشه اون موقع ثوابش گردن شماس؟ 

همین دیگه وقتی بدون عقل و منطق پیش برن و احساساتی عمل کنن، بعد بیان تاپیک ناله بزنن. 

تو هم لخته خونو تازه یاد گرفتی چیه؟ برا چند نفر میخوای استفاده کنی؟ 

خدایی با این طرز تفکر چندسالته؟  گناه سقطش پای من، اما به دنیا بیاد پدرش نخواد و باعث بهم خورد ...

لخته خون همون نطفه‌ رو میگه؟

مگه باهم فرق ندارن؟🙄

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
خدایی با این طرز تفکر چندسالته؟  گناه سقطش پای من، اما به دنیا بیاد پدرش نخواد و باعث بهم خورد ...

اول کی با تو بود دوم چقدر نخودی تو

سوم اون دنیا جواب پس بده . گناهش پای تو . 

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین اتفاق زندگیم🥹❤️

منطقت از سه طرف تو حلق خودت!

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
همون دیگه چنتا نوجوان پشت اکانت نشستن فکر میکنن عالم دهر هستن و به نوبه خودشون مثلا میخوان نهی از من ...

👌🏽👌🏽👌🏽👌🏽👏🏻👏🏻👏🏻

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

اسی قرار شد قفل کنی

برو اینجا کسی نمیتونه ب دادت برسه جز خودت😂

بعضیا ممکنه از درس و مشقاشون عقب بیوفتن قفل کن برن به درساشون برسن 

2706