2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم حاملم عقدم

| مشاهده متن کامل بحث + 16963 بازدید | 241 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پدر محترم موقع رابطه عاقل وبالغ بودن یعنی چی نمیخواد مگه الکیه هرکی حامله شد اگر دلش نخواست بر ...

اصلا بچه آوردن دو این مملکت خریته اید این از این 

دوما طرف انقد اسی خواسته رابطه داشته 

به خودشم گفته میخوای حامله شی عروسی کنی 

بعدشم بچه میخواد چی کنه الان هنوز

سقط میکنم حتی شاید به خودشم نگم و یواشگی بندازمش

عزیز دلم شما درقبال کوچلوت مسئولی بهتذه با پدرش صحبت کنی شاید واقعا وقتی دید راست میگی خوشحالم شد من دیدم کسایی که پدره اول گفته نمیخوام اینا بعد زنه سقط کرده یواشکی پدره که فهمیده چه بالایی سر زنش اورده که چرا بیخبر سقط کردی اون فرزند شماست ویک انسانه نمیتونید فقط به تصمیم خودتون از دنیا محرمش کنین

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
2728
اولش یعنی تا چند هفته

فکر کنم همون هفته های اول  مثلا یک ماه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
مقصر خودتی  کاراتونو میکنید الان تاپیک میزنی ما واقعا چه کاری از دستمون بر میاد؟؟؟

خانم مگه گفتم شما بیا کاری کن من اینقد الان حالم بده تنها جایی که واسه درددل پیدا کردم اینجا بود

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 
2738
اره وظیفه اون فقط لذت بردنه بچه نمیخواد نمیخواد خونه خودش بره تازه رابطه هم نمیخواسته ایشون اصرار ...

اسی واقعا خنگه خداس شوهرم الان که عروسی گرفتیم دو روز نازمو میکشه برام وسایل میخره ک باهاش رابطه داشته باشم اینقد ناز میکشه ک زن تو خونشم حالا خانوم تو نامزدی حرفو باش گفته

«خدایا» شکرت واسه زندگیه عالیم ممنونم ازت خودت خوانواده کوچک منو همیشه شاد،سلامت نگهدار.
خودش داره میگه. این کلک زناست ک حامله بشن عروسی کنن  طرف خودش رابطه نمیخواد  بعدا این بی ...

ایشون اگه عقل داشت درخواست رابطه رو مطرح نمیکرد که حالا بخواد مرتکب قتل نفس بشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
اصلا بچه آوردن دو این مملکت خریته اید این از این  دوما طرف انقد اسی خواسته رابطه داشته  ...

جناب استارتر باید مراقب میبودن که نبودن شما بگید اون بی گناه چی کار کرده ؟ که باید کشته بشه

آسمان فرصت پرواز بلندیست ...قصه اینست چه اندازه کبوتر باشی
من الان زیاد با شوهرم خوب نیستم اگه حامله باشم سقط میکنم

زندگی شما.زندگی استاتر نیست لطفا پس قصاوت نکنید ممکنه استاتر روابط خوبی با نامزدش داشته باشه

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
شما گناه سقطش رو گردن میگیری جرم که نکرده جرم کرده

بله درسته 👍

من فقط پیشنهاد دادم  چون هنوز قلبی هم حتی تشکیل نشده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736