2737
2739
عنوان

پرولاکتین بالا

66 بازدید | 11 پست

سلام امروز رفتم جواب ازمایشم رو گرفتم پرولاکتینم ۱۰۲۳ خانمایی که پرولاکتینشون بالا بود چ کردن خطری داره؟

من ازدیدن موفقیت لذت میبرم،چه برای من باشه چه برای تو!  
رفتم ام ار آی دادم علتش میکروآدنوم هیپوفیز بود الان چندساله دارو میخورم رشد نکنه باعث پلی کیستیک هم ...

واقعاااا میزان پرولاکتینتون چند بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پارسال سنو گرفتم کیست تخمدان داشتم ولی دکتر برام ازمایش هورمونی ننوشت الان یه ماهه پریودیم قطع نمیشه درد خیلی شدید داشتم رفتم ازمایش دادم پرولاکتینم بالا بود

علائم و عوارضش ضخیم شدن موهای بعضی نواحی بدنه ، جوش و آکنه ، ریزش مو ، درد حین رابطه جنسی ، اختلال بینایی هست.

حتما درمان کنید‌.

علت بالارفتن پرولاکتین هم یا از کم کاری تیروئید هست یا تنبلی تخمدان یا کبد چرب یا کلیه یا غده هیپوفیز.

برای درمان سعی کنید فقط مواقعی ک بیرون میرید سوتین ببندید ، تو خونه آزاد

ویتامین E و b6 مصرف کنید مانع بالارفتنش میشه

اگر اضافه وزن دارید کم کنید وزنتون رو

ورزش کنید

شبا قبل ۱۲ بخوابید و صبح قبل ۸ بیدار شید(خواب منظم خیلی تو ترشح هورمونا اثر بخشه)

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
علائم و عوارضش ضخیم شدن موهای بعضی نواحی بدنه ، جوش و آکنه ، ریزش مو ، درد حین رابطه جنسی ، اختلال ب ...

مرسی بیشتر این علائمو داشتم ولی نمیدونستم دکترم بهم ازمایش نمیدادالانم پریودیم قطع نمیشه خسته شدم از این وضع

مرسی بیشتر این علائمو داشتم ولی نمیدونستم دکترم بهم ازمایش نمیدادالانم پریودیم قطع نمیشه خسته شدم از ...

روند زندگی رو اصلاح کنید بهبود پیدا میکنید عزیزم.

مخصوصا بخش ورزش و خواب رو

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2738
منم جواب ازمایشم اومد عددش روی ۱۱۶۰ بود . رفتید دکتر چی بهتون گفتن ? قرصشو باید برای همیشه مصرف کر ...

ازمایشو به دکتر نشون دادم چون گفت خیلی بالاس دوباره برو ازمایش بده شاید به صورت کاذب رفته بالا جواب ازمایشم فردا میاد گفت تا جواب ازمایش نیاد نمیتونم برات دارو تجویز کنم 

منم جواب ازمایشم اومد عددش روی ۱۱۶۰ بود . رفتید دکتر چی بهتون گفتن ? قرصشو باید برای همیشه مصرف کر ...

استرس نداشته باش میزان پرولاکتینت بالاتر میره