2737
2739

من ۳۱ سالمه شاغلم طراح داخلیم مهارتای زیادی بلدم اما نشده ازدواج کنم حتی نشده رابطه فابریکی داشته باشم که طولانی باشه این موضوع تو رابطه با دوستام هم تاثیر گذاشته ارتباطمون کم شده دغدغه های مشترک نداریم شرایطمون فرق کرده حس میکنم عقب موندم با خودم میگم چرا نباید تو زندگی مثل اونا تو مرحله ی نرمال سن خودم باشم 

خیلی ها هم دوست دارن‌ جای شما باشن. یه حرفه و مهارتی داشته باشن و از همه مهمتر شاغل باشن

درسته ولی این خلا عاطفی اذیتم میکنه رو همه زندگیم تاثیر گذاشته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته ولی این خلا عاطفی اذیتم میکنه رو همه زندگیم تاثیر گذاشته 

درسته اما خیلی ها هم‌ مجردن. نمیخوام‌ بگم متاهلی بده یا خوبه.

اما هر دو مشکلات خودش و داره فکر نکن الان اگه ازدواج کردی یعنی همه چی اوکی میشه. شاید حکمتی باشه. 

۳۱ هنوز دیر نیست. من دور اطرافم دخترهای مجرد هست که سنشون خیلی بیشتره

انشاءالله زودتر این خلا عاطفی تونم پر بشه ولی عقب موندن از بقیه معنی نداره. هرکس شرایط و زندگی خودش ...

خیلی سعی میکنم درگیر نباشم یه مدت درگیر نیستم اما دوباره …

درسته اما خیلی ها هم‌ مجردن. نمیخوام‌ بگم متاهلی بده یا خوبه. اما هر دو مشکلات خودش و داره فکر نکن ...

قطعا من با این سن میدونم تو ازدواج همه چی اکی نیست باید واقع بین بود اما خب یه مرحله از زندگیه بعدشم آدم مگه چندسال جوونه ؟

2738