2737
2739
عنوان

بنظرتون از فرهنگیان انصراف بدم ؟یا درست میشه ؟😓😢😖

| مشاهده متن کامل بحث + 6506 بازدید | 306 پست
ممنون قشنگم ❤️ حتما حکمتی بوده که نشد مطمن باش 

من برعکس شما هستم عزیزم😂خدای اعتماد به نفسم ولی هرکاری میکنم قبول نمیشم برای فرهنگیان.بهت درخواست دوستی دادم اگه خواستی قبول کن بهت میگم چیکار کنی اعتماد به نفست بالا بره.منم اول اعتماد به نفسم پایین بود🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برعکس شما هستم عزیزم😂خدای اعتماد به نفسم ولی هرکاری میکنم قبول نمیشم برای فرهنگیان.بهت درخواست د ...

باشه عزیزم ممنونم ازت ❤️🌹😍واقعا نمیدونم حکمت این جهان چطوریه دختری که باهام مصاحبه داد فن بیانش خیلی ازمن بهتر بود (فارس بود)ولی قبول نشد 

رتبشم بهتر بود

2731
انشاءالله خدا بهم قوت بده که بتونم ❤️🌹

حتما میتونی

آدمیزاد انقدر قدرت داره که فکرشو هم نمیکنی

چند سال دیگه یه معلم خوب و جوان میشی که بچه ها عاشقشن و انشالله زندگیت از هر جهت بهتر میشه

مرسی عزیزم خیلی امید گرفتم کاش از خیلی وقت پیش تاپیک میزدم 

عزیزدلم بخدا خوب میشی اصلا جا نزن بخدا دو بار بری سر کلاس یا با معلما حرف بزنی خوب میشی 

یا حرف بزن تو خونه ویس بگیر از صدات گوش بده بهش انقده حرف بزنو ویس بگیر تا ترست بره 

باشه عزیزم ممنونم ازت ❤️🌹😍واقعا نمیدونم حکمت این جهان چطوریه دختری که باهام مصاحبه داد فن بیانش خی ...

خواهش میکنم.عزیزدلم خودتو دوست داشته باش.تو با هر زبونی که باشی چه عرب چه ترک چه لر و هرررچی که باشی با ارزشی.من الان خودم ترکم و واقعا هم لهجه و زبونمو دوست دارم و اعتماد به نفس بالایی هم دارم

2740
باشه عزیزدلم  چی بگم ؟

از روی یه کتاب بخون یا فرض کن به یکی از دوستات زنگ زدی

یا همیشه بیشتر اگه دوستی چیزی داری بهش زنگ بزن یا ویس بده 

یا تو ویس فارسی حرف بزن دیگه تمرین کن تا عادی بشه

سلام عزیزم منم مثل تو دانشجو معلم دبیری بودم و امسال اولین سال تدریسم هست، مثل تو تا چند ترم اولم به ...

دقیقا انگار زندگی منو توصیف کردید تو خوابگاه احساس میکنم از همه پایین ترم و میرم تو گوشه ای و خیلی گریه میکنم حتی دخترها هم متوجه شدند چون چشام خیلی قرمز میشه میرفتم خونمون همش گریه میکردم به مامانم میگم دیگه نمیتونم ادامه بدم تو جهنم گیر کردم 

حتما گوش میدم ممنونم از کامنتتون ❤️🥺⚘️خیلی خوشحالم که غلبه کردید برروی مشکلتون دعام کنید 

2706