2733
2739

بچها امروز ۱۹هفته شدم. بعد هی از صبح ازم ترشحات آبکی میاد اندازه ی کف دست لباس زیرم خیس شده نگران شدم چیکار کنم؟مث پریود هی میاد ازم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
برو بیمارستان بزار چک کنن

بیمارستان برم یا تا غصر صبرکنم برم پیش متخصصم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشحات ابكيه؟؟؟عفونت نداري

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2728
بیمارستان برم یا تا غصر صبرکنم برم پیش متخصصم؟ 

برو پیش متخصص من رفتم ی کار آموز با معاینه دستی و اشتباهش دهانه رحم تحریک کرد به سقط

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2740
ترشحات ابكيه؟؟؟عفونت نداري

چراا عفونت قارچی داشتم چن روزه از قرص واژینال استفاده میکنم. از قرص نمیشه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چراا عفونت قارچی داشتم چن روزه از قرص واژینال استفاده میکنم. از قرص نمیشه؟ 

احتمالا بخاطر قرصه 

البته دقيق نميدونما ولي احتمال ميدم 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
برو بیمارستان دکترت که موردی هم بود خودشون از بیمارستان به دکترت زنگ میزنن و کسب تکلیف می‌کنند 

چطوری معاینه میکنن؟ باسونو اینا یا بادست؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرقی نمیکنه هر کدوم ک راحت تری اگ دکترت حتما عصر وقت داره برو دکتر

اره وقت گرفتم برم پیش متخصصم خیلی نگران شدم😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چطوری معاینه میکنن؟ باسونو اینا یا بادست؟ 

با دست که گل میگی هفته ۱۹ هستی بعید می‌دونم انجام بدن . باز نمی‌دونم بری اونجا از تو خونه موندن بهتره 

برو شاید کیسه آب سوراخ شده باید استراحت مطلق بشی فقط برو خونه نمون 

با دست که گل میگی هفته ۱۹ هستی بعید می‌دونم انجام بدن . باز نمی‌دونم بری اونجا از تو خونه موندن بهتر ...

اها صبرکنم عصر برم دکتر خودم چی؟ شدید نمیاد ازم درد هم ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40