2737
2734
عنوان

دخترااا ❤ قربون صدقه رفیق صمیمی تون میرید ؟ 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 36 پست
@دختری_که_رهایش_کردی ‍   فک کن من قربون صدقه برم 😒😒😒ایش

اتفاقا کسی که اصصصصلا اهل قربون صدقه نیست خیلی بیشتر میچسبه 😁 من و رفیقم هم اصلا اهلش نیستیم و گاهی که به هم میگیم خیلی حس خوبی داره 😅

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب هر کسی یه جوریه منم با رفیقم در همین حد هستیم بیشتر نیست .. ولی خیلی به هم میگیم که دوست داریم هم ...

ان شاءالله

ولی خودش نمیدونه چقدر دوسش دارم

بعضی وقتا وقتی ناراحته براش یه پیام خیلی بلنددددددددد میدم. خیلی گفته بهم که زهرا عاشقمی؟ منم الکی میگم ومیپیچونم میگم چی؟نه! وااااا

اسم هردومون زهراهست 

امیدوارم اونجوری که من اونو دوس دارم اونم منو دوس داشته باشه

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
ان شاءالله ولی خودش نمیدونه چقدر دوسش دارم بعضی وقتا وقتی ناراحته براش یه پیام خیلی بلنددددددددد م ...

ای ننه 😍😂 منم اسمم زهراست گلم بمونید برای هم ❤ مطمئن باش دوستت داره اگه نداشت نمیپرسید ازت 

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
2731
ای ننه 😍😂 منم اسمم زهراست گلم بمونید برای هم ❤ مطمئن باش دوستت داره اگه نداشت نمیپرسید ازت 

شبا موقع خواب براش ایه الکرسی میخونم فوت میکنم. ارزوی خوب میکنم دعا میکنم براش ولی هیچکدومو نمیدونه توی این چندین سالی که باهم دوستیم. دلم نمیخواد حتی خار به پاش بره.من بمیرم ولی اون زنده بمونه. همیشه نگرانشم آنلاینیشو زودزود چک میکنم. میبینم مثلا 5ساعته نیس دلشوره میگیرم 

خواهر جون اشکمو درآوردی🥺

امیدوارم از دوس داشتنش نسبت به من کم نشه

شبا موقع خواب براش ایه الکرسی میخونم فوت میکنم. ارزوی خوب میکنم دعا میکنم براش ولی هیچکدومو نمیدونه ...

الهییییی شما که از منم احساساتی تری نگران نباش ان شاءالله که حسش نسبت بهتون همون جوری هست که شما دوست داری 🥺❤

الهییییی شما که از منم احساساتی تری نگران نباش ان شاءالله که حسش نسبت بهتون همون جوری هست که شما دوس ...

ان شاءالله❤️