2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا باورم نمیشه یه سری ها دارن از این کار مردا دفاع میکنن و زنشونو مقصر می‌دونن یا خدا

اون کاربر خودش یا مرد زن نماس.یا یدونه از اون زنای فاسد که مثل انگل میچسبه به زندگی متاهلا.

محاله یک زن درست اینجوری حرف بزنه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
من کم کم دارم به این نتیجه میرسم آدما ذاتا چند همسرن

عجب  چقدر عجیب شدین 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
2742

90درصد تنوع طلبی هیجان عادت 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2740
اون کاربر خودش یا مرد زن نماس.یا یدونه از اون زنای فاسد که مثل انگل میچسبه به زندگی متاهلا. محاله ی ...

اره دقیقا

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
اگه هر روز صبح ظهر شب فقط قرمه سبزی بخوری خسته میشی

خب ما هم داریم از همون قورمه سبزی میخوریم چرا ما زنا خسته نمی شیم؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین دلیل جامع نمیشه گفت ، یکی میبینی ذاتش خراب و هرزه اس یکی نفس ضعیفی داره یکی زود دست و دل می‌لرزه .

یکی وجدان درستی نداره .

یکی رفته رفته از زندگی ک مشکلات زناشویی که دارن خسته میشه .

یکی همسرش ممکنه ناسازگار باشه و.........

در کل همه اینا ذاتی هستش از نظر من آدم هر مشکلی هم داشته باشه با همسرش باید جدا بشه بعدش هر کاری خواست بکنه.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
زنهای خراب و مردهای مریض ... زنهایی که غافلن از اصل زندگی و مردهایی که فرار میکنن ازشون زن قدرت عجی ...

زن زن زن 😞😞😞

اگه یکم به هم جنساشون رحم میکردن 

زندگیشونو تو خرابه های زندگیه یه زن دیگه نمیساختن الان دنیامو بهشت بود

خیانت دوطرفست

من زمانی که ازدواج کردم خیلی سنم کم بود .همه فک میکردن مجردم خییییییلی موردا برام پیش میومد که شماره بدنو اینا ولی خب چون ذاتا همچین ادمی نیستم محل نمیدادم.

اونایی که میگن زن مقصر نیس بنظرمن هست

هیچوقت یه مرد به زور نمیتونه با کسی وارد رابطه بشه تا لون نفر دوم چراغ سبز نشون بده مرده هیچ کاری نمیتونه بکنه

2706