2733
2734

لطفاً خانم های عاقل بالغ نظربدن ممنونم

من و جاریم قبل اینکه جدا بشه خیلی خیلی رابطه خوبی باهم داشتیم جوری ک بهم میگف تو جای خواهر نداشتمی خیلی خوب بودیم ولی جدا شد باشوهرش مشکل داشت...بعد البته هنوز باشوهرش درتماس هستن ی بچه هم دارن پیش جاریمه..جاریم و خانواده شوهرم باهم ی رابطه فامیلی هم دارن و باهم هم قهر نیستن...بعد حالا عروسی داداشش هست کارت فرستاده و جدا بشوهرم زنگ زده ک حتما بیاین و فلان ب خودمم پیام داد ک حتما بیاین و فلان بنظرتون چکار کنم

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانواده شوهرم نمیرن یکی از خواهرشوهرام با جاریم قهرن اون خواعرشوهر دیگمم اقوام شوهرش مرده نمیره اون جاریمم راه دوره فک‌ نکنم بیان

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

آره هم خوبیدهم فامیلید

قهرنیستیدکه

خاطره بدو دعواکه ندارید برو

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2738
نه نرو‌ زندگی خودت و خانواده همسرت بچسب

ببین مادر بزرگش مرد من نرفتم خانواده شوهرم همه رفتن چند وقت پیش من هنوز خجالت میکشم میگم بمنچه باید میرفتم

من مامانم و زنعموی سابقم ک فامیلم نبودن و کل طایفه جز مادرم ک همشههه خدا پشتشم هواشو داشت و اون فقط پشتش زر میزد🤣عروسی خاهرش دعوت کرد مامانمو فقط چون بنظرش فقط مامانم بدردش خورده و مامانمم رفت پسر عمومم برد

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
امکان داره ب هم برگردن؟

نمی‌دونم برادر شوهرم معتاد بود الان نمی‌دونم هست یا نه ولی تعقیر کرده سرحال تر شده نمی‌دونم هنوز می‌کشه یانه باهم درتماسن حتی عیدی جاریم اومد تو مغازه خواهرشوهرمو و مادرشوعرم 

خب باید ببینی تصمیم شوهرت چیه

خودت که تنها نمیتونی بری.. اگه شوهرت موافق به رفتن بود برید

اگه نه.. شماهم حرفش رو نزن

که با خانوادش به مشکل برنخوری 

ولی اگه میدونی خانوادش کلا ناراحت میشن نرید بهتره. بعد هم ازش معذرت بخاه و بگو شرایط رو خودت میدونی.. نشد بیایم

خدا،،، تورو خدا🙂