2737
2734
عنوان

از تربیت بچه هاتون راضی هستین؟ چند ساله هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 59 پست
پسرم ۸ سالشه بله بشدت راضی و سربلندم همه جا مایه افتخارم شده و همه بشدت دوستش دارن چون همه چی تمومه ...

خوب عزیزم خدا رو شکر که هنوز یه چند سالی دارین تا نوجوونی 😁 چون از ۱۲ سالگی به بعد چالش ها شروع میشه

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزرگه5 زیاد ن راضی نیستم 

کوچیکه 4راضیم عالیه ولی خب چون یکم اذیت میکنن سعی میکنم مهمونی نبرم ک میزبان اذیت نشه بیشتر روشون کار کنم امیدوارم درست بشن واقعا بعضی وقتا حرف شنوی ندارن خیلی اذیت کنندس

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

درکل بچه های خوبی دارم دلسوز و کاری و مهربون 

ولی چون کمال گرا هستم خیلی سخت میگیرم 

مثلا پسر بزرگم از ۴ سالگی خوندن نوشتن بلد بود چون باهم کار میکردیم تو اداب هم همه چیو رعایت میکنه 

ولی چیزی ک اذیتم میکنه اداب معاشرته ک خوب چون ما زیاد خونه هستیم بچه های خجالتی هستن مثلا هرجا میریم باید بگم رفتید تو به همه سلام کنید دست بدید به اقایون  کسی چیزی بهتون میده تشکر کنید ولی چه کنم ک تا یکی باهاشون حرف میزنه پشت منو پدرشون قایم میشن 

بزرگه یکم لجبازه ک خوب من قانون سختی دارم مثلا پون اپارتمانیم اگه سر و صدا از یه حدی بالا بره اونی ک سر و صدا کرده باید بشینه اجازه بازی نداره

میشه چند تا مثال بزنی که واقعا تو تربیتش نقش داشته 

از سن کم وقت بزار براش مثلا بهداشت شخصیش ک دست زد ب چیزی بعدش باید دستاشو بشوزه مسواک بزنه جاهای خصوصی بدنش رو یادش بده ک بجز پدر و مادر هیچ کس حتی خاله و دایی و عمو و عمه پدربزرک مادر بزرگ اجازه نداره دست بزنه یا ببینه ... مثلا برو بشین تو اتاقش سبد اسباب بازی رو بیار با صدای بچگونه یا شعر یا شمارش هرچی ..‌ یکی یکی توپ و وسایلاشو بنداز تو سبد اینحوری نظم رو یاد میگیره ک اتاقشو خودش جمع کنه یا کمکت بده ..‌ صندلی بزار زیر پاش با شوهرت گه گاهی ظرف بشورن .‌‌ کیک ک میخای بپزی بهش کار بده مثلا اردو الک کنه . میخای گرد گیری کنی ی دستمال هم بده دست اون ... سر سفره قاشق چنگال دست گرفتن تمیز غذا خوردن رو یادش بده ... هزاران موضوع ریز و دزشت هست ک نمیتونم همشو بنویسم ... در کل هرچی طبق سنش باید باشه و تو باید بلد باشی ک کی وقت این اموزش هست

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑