2737
2734
عزیزم باید اون کسی که طلسم و جادو رو نوشته و همزادو وارد زندگیت کرده خودش باطلش کنه من یه دعا نویس ...

اره متاسفانه یه دلیل دعانویس یهودی خیر ندیده طلسم و زده باید یه یهودی پیدا بشه

برای دفع همزاد 45 روز بقره گوش بدین و بخونید و قبل یا بعدش هم سه بار آیت الکرسی بخونید 

برای دفع طلسمش هم موقع اذان صبح نیت دفع فلان طلسم می کنید و بعد با صدایی که خودتون صدای خودتون به صورت واضح بشنوید که چی میگید و کلمات واضخ باشه براتون بعد دوزکعت نماز صبح می خونید و بعد پنجاه آیه قرآن و علاوه براون ناس و قلق هم با همون صدا می خونید و موقع خواب هم چها قل و آیت الکرسی می خونید و بعد هم به خدا توکل می‌کنید که فلان طلسم برای همیشه با قدرت بی نهایت خدا دفع شده باشه حتی قابل تمدید هم نباشه و تا زمان به نتیجه رسیدن هر روز چهار قل و آیت الکرسی می خونید و همراه تون هم باشه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید اون کسی که طلسم و جادو رو نوشته و همزادو وارد زندگیت کرده خودش باطلش کنه من یه دعا نویس ...

از همه بدتر اینه موکل طلسم و یا همزاد اصلا نمیزارن کسی رو‌پیدا کنی کسی هم پیدا میشه که بتونه کاری کنه زود غیب میشه

2731
برای دفع همزاد 45 روز بقره گوش بدین و بخونید و قبل یا بعدش هم سه بار آیت الکرسی بخونید  برا ...

من اعمال  قرآنی زیاد انجام دادم چندتا کانال قرآنی بودم بی فایده نهایتا همه بهم گفتن باید ساحر پیدا کنی که بتونه باطل کنه و همزاد و ببنده دست از سر تو‌برداره

با صدای بلند که اول گفتم اذان میگید و بعد ادامه اون موارد 

گفتم که من چندتا کالال اعمال قرآنی هستم خیلی ها مشکلات داشتن حل شده ولی برای من طلسم هام همه شیطانی هست درست نمیشه

2738

خودم هم اگر بخواید اون روش رو براتون انجام بدم تا با باز شدن گره شما گره خودم هم باز بشه 

اما لطفا اول با سوره بقره دفعش کنید چون واقعا شاید زورم به همزاد تون نرسه 

گفتم که من چندتا کالال اعمال قرآنی هستم خیلی ها مشکلات داشتن حل شده ولی برای من طلسم هام همه شیطانی ...

خدا برا همچین آدمایی نسازه 

که همچین کارایی میکنن 

باید خدا کارایی باهاشون بکنه بشن درس عبرت 

من اعمال  قرآنی زیاد انجام دادم چندتا کانال قرآنی بودم بی فایده نهایتا همه بهم گفتن باید ساحر پ ...

این روش ها هم انجام دادید؟ 

خودم هم اگر بخواید اون روش رو براتون انجام بدم تا با باز شدن گره شما گره خودم هم باز بشه  ا ...

عزیزم من یکسال بعد از نماز صبح سوره بقره خوندم نتیجه نمی‌ده از چند تا عالم هم تو قم پرسیدم بررسی کردن درست بشو نیست با اعمال قرآنی 

خدا برا همچین آدمایی نسازه  که همچین کارایی میکنن  باید خدا کارایی باهاشون بکنه بشن درس ...

من که زندگیم و جوونیم نابود شده تمام فرصت های زندگیم و از دست دادم نمی دونم به کدامین گناه الان حداقل ۲۵ سال هست

و ضمنا قدرتمند ترین قدرت خداست 

دايما برای هر موضوعی زیانی و قلبی به خدا توکل کنید 

و اگر حق الناس گردن تون هست رفعش کنید 

از همه بدتر اینه موکل طلسم و یا همزاد اصلا نمیزارن کسی رو‌پیدا کنی کسی هم پیدا میشه که بتونه کاری کن ...

درکت میکنم میفهمم

زندگی منم داغون شد

ولی با هزار بدبختی تحمل کردم

صبر داشته باش قرآن زیاد بگیر تو خونه

2706