2733
2739

دوستان، من چند وقت قبل یکی از آشناهمون میخواست وام بگیره گفت بیا به اسم تو بگیریم ضامنت بسم بعد وامو بده به من قسطاشو خودم میریزم بعد الان ۶  ، ۷ تا قسطشو نریخته من و اون دوتامونم توی بانک پشت چک به مبلغ وامم به اضافه بهره رو امضا کردیم الان بهش زنگ زدم میگم قسطا عقب افتاده میگه جریمه هم اضافه شده ۷ میلیون عقب اعتاده میگه نگران نباش به تو هیچی نمیشه از حقوق من برمیدارن؟ راست میگه ؟ من نگران اون چکی که امضا کردم نباشم؟ با رییس بانک هم فامیله 

از حقوق شما کم میشه نه اون چون شما ضامن شدین البته اگه اون کارمند نباشه دیگه نمیدونم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

عزیزم فاتحه حساب شما خونده شده هیج جا دیگه بهت وام نمیدن بهت میگن بد حساب 

تمام حساب هاتم به زودی قفل میشه و ازشون برداشت میشه

اول شما هستی بعدا ضامن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از حقوق شما کم میشه نه اون چون شما ضامن شدین البته اگه اون کارمند نباشه دیگه نمیدونم

نه من که ضامنش نشدم وام به اسم منهاون ضامنم شده کل وامو که گرفتیم دادم بهش گفتش قسطاشو خودم میریزم ، الان نریخته چی میشه؟ بانک حسابمو میبنده ؟ اگه پول توی حسابم باشه برمیداره؟ یا مستقیم از حقوق اون کسر میشه چون کارمنده 

2731
نه من که ضامنش نشدم وام به اسم منهاون ضامنم شده کل وامو که گرفتیم دادم بهش گفتش قسطاشو خودم میریزم ، ...

کارمندی شما؟ بانک اول شما رو می‌شناسه بعدش ضامن رو

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
عزیزم فاتحه حساب شما خونده شده هیج جا دیگه بهت وام نمیدن بهت میگن بد حساب  تمام حساب هاتم به ز ...

خاک به سرم ، همه حسابای اون بانک فقط یا بقیه بانکا هم؟ قفل بشه حسابم دیگه به حسابم دسترسی ندارم ؟ چون اداره به اون حساب بانکیم حقوق واریز میکنه 

کارمندی شما؟ بانک اول شما رو می‌شناسه بعدش ضامن رو

نه اون موقع وام گرفتم کارمند نبودم اون ضامنم شد گفت تو بیا به اسم تو بگیرم من ضامن میشم بعد مبلغ وامو بده به من ، من خودم قسطاشو میریزم الان نریخته ۷ تا قسط جریمه هم اومده روش چیکار کنم 

2740
خاک به سرم ، همه حسابای اون بانک فقط یا بقیه بانکا هم؟ قفل بشه حسابم دیگه به حسابم دسترسی ندارم ؟ چو ...

همه بانک هات 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
نه اون موقع وام گرفتم کارمند نبودم اون ضامنم شد گفت تو بیا به اسم تو بگیرم من ضامن میشم بعد مبلغ وام ...

متاسفانه همه حسابهای شما بسته میشه. بد حساب بانکی میشی و هر بانکی که توش پول داشته باشی به حساب وام برداشته میشه. 

اگر نتونه بانک طلبش رو با شما صاف کنه می‌ره جلوی حقوق ضامن رو می‌بنده.

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
حقوقمو به همون حساب میریزن ، بلافاصله برمیدارن ؟

واسه خودم پیش نیومده

فقط یه بار بانک بودم دیدم کارمند داشت صحبت می‌کرد میگفت یه نفر چند تا قسط نداده ولی تو حسابش ۲۰۰ میلیون بود می‌خواستن از حساب بردارن

متاسفانه همه حسابهای شما بسته میشه. بد حساب بانکی میشی و هر بانکی که توش پول داشته باشی به حساب وام ...

یعنی حسابامو میبندن بعد هر ماه از حسابم حقوقمو برمیدارن  چون اون موقع که وام گرفتیم کارمند نبودم الان چی میشه؟ یعنی حتی نمیتونم از اپلیکیشن هم حقوقمو انتقال بدم یه حساب یه نفر دیگه که نتونن بردارن برن سراغ ضامنم؟ اگه حسابمو ببندن تا چند وقت صبر میکنن بعد میرن از حقوق ضامن کم میکنن؟ دسترسی به اپلیکیشن هم قطع میشه؟ من از ملی وام گرفتیم حساب بانک صادراتمو هم میبندن؟

عجب آدمیه  خدا لعنتش کنه گفتش خودم میریزم بدبخت شدم