2737
2734
عنوان

بیمار سرطانی. رفت تو کما....چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعاش کردم و صلوات فرستادم 

الهی خدا به کوچولوش رحم کنه 🙏🤲🥺

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
2731
2740
متاسفانه مرد:)

یا خداااآ 🖤💔

روحش شاد باشه 

خدا صبر بده انشالله

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
برای ارامش روحش فاتحه میفرستید؟

حتما

خدا بیامرزه

بهشت جایگاه ابدیش باشه

بازماندگان سلامت

فاتحه خوندم برا امضات💔روحشون شاد🖤

یک دنیا ممنونم ازت 🥺🙏

خدا عمرت بده 🤲

واست ذکر و صلوات میفرستم به حبران محبتت🌸🙏

2706