2733
2734
عنوان

دختره هی شوهرمو دستمالی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 7370 بازدید | 136 پست
چقدر بعضی زنهای اینجا داغونن، از پشت کوه اومدی؟ خوب ژست باید بده دیگه

چربطی به پشت کوه داشت حساسه 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
راستش زیاد مهم نبود برام با اینکه ژستای منو اول با شوهرم میگرفت بعد من میرفتم جاش 🤣

واااای 

من بودم ترک میکردم اون محلو 

من کلا ناراحت بشم از ده فرسخی معلومه 

همه عکسام ناراحت و اخمو میوفتادم 😁

خداروشکر  اون موقع ها  این چیزا باب نشده بود مخصوصا اینکه دختره از شوهرم کوچیکتر باشه یا هم سنو سالش باشه

اتلیه ای که ما رفتیم زنه خییییییلی بزرگتر از شوهرم بود فک کنم ۱۵_ ۲۰ سالی اختلاف داشتن😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ یه مرد میومد و به شما دست می‌زد همسرتون  چه کاری میکرد؟  میگفت اقتضای کارشه بزار دست ب ...

عکاس عروسی دختر عموی مامانم مرد بود

و همش توی تالار و باغ بین خودشو عروس لمس بود 

مثلا تانگو دست دامادو درست کرد رو کمر عروس 

یا عروس میرفت چیزی در گوشش میگفت 

اصللللللااااا چیز عجیبی نیست.

دختر عموم همین بود 

اینکه خوبه من خودم پرت شدم تو بغل عکاس دختر عموم

یجورایی مثل پزشکه دیگه :/

2728
چرا باید حرص ی غزیبه رو دراره! برا ما ک ده سال پیش بود عکاس صدبار کله شوهرمو اینور اونور میکرد یا دس ...

یا ایشون چون اول زندگیشه خیلی حساسه یا بعضیهاشون واقعا مرض دارن 

عکاس ما هم یه خانومه بود کلی عکس تکی از شوهرم گرفت از من دو سه تا بیشتر نگرفت

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
چربطی به پشت کوه داشت حساسه 

حالا اگر یگ خانوم از سه فرسخی شوهراشون رد بشه جرش میدن ها

الان روشنفکر شدن

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
حالا اگر یگ خانوم از سه فرسخی شوهراشون رد بشه جرش میدن ها الان روشنفکر شدن

😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
عکاس عروسی دختر عموی مامانم مرد بود و همش توی تالار و باغ بین خودشو عروس لمس بود  مثلا تانگو ...

عکاس پزشک    جون اقا داماد در خطره 

2740
از یجا ببعد حساس بودن نیست پارانوئید بودن و شکاک بودنه

شک نداره اما بدش می اد چون تازه عروسه