2733
2734
عنوان

اگر یک زنی خوشگل باشه درسته که تنهایی بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4950 بازدید | 151 پست
فکر کنم همسرتون سنش کمخ این شرایطتو قبول کرده منم خیلی خوشگلم هم قد هم قیافه حتی شوهرمم کنارم بوده ب ...

کوردا همشون قشنگن،آفرین به طرزفکرشوهرت

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

با سلام، اینکه می فرمایید حساس هستید خود مشکلی ست بزرگ، زمانی که با افتخار صفتی رو که از دید علمی رد شده و باعث آزار خود یا شریک زندگیتونه به خودتون نسبت میدید این مشکله، شاید همسر نازنینتون به این شرایط عادت نکرده بلکه دچار درماندگی شده و چاره ای نداره جز پذیرش، خانه ی پدر آنطور و خانه ی همسر نیز به این شکل غم انگیز، بایستی صحبت های ایشون رو هم بشنویم، دوست عزیز تنها همسر شما زیبا نیست به ویژه در جامعه ی کنونی، ازدواج نیز به معنای تکامل است نه ایجاد محدودیت، پیشنهاد می کنم با روانشناس دیداری داشته باشید برای درمان حساسیت‌های نابجایی خود...موفق باشید...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی چرا باید خودمون رو تو شرایطی قرار بدیم که اذیت بشیم، ایشونم با من راحت ترن برن بیرون

ببخشید اینو میگم ..دورازجونتون ..ولی شما چقدر ازحضورهمیشه تون مطمئن هستین ؟

شماوامثال شما باعث میشین خانوم حس ضعف کنه و خدای ناکرده اگرروزی شما نبودین حالابهردلیلی نتونه ازخودش وحقش وحتی بچه هاتون دفاع کنه ...وهمیشه متکی به یه مردباشه ...ایاشماراضی هستین همسرتون ،خاهرتون ،مادرتون ،یاهرعزیز دیگه تون این خفت روتحمل کنه ؟وابستگی خیلی بده ..شماباید همیشه کنارهمسرتون باشید واجازه ی رشد بهش بدین نه باسلطه طلبی وتوجیه خاسته ورفتارتون این حق روازبگیرید

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2728

نمی‌دونم امثال شماهارو با این طرز تفکر چجوری اجازه میدن بیایید تو سایت!اعصاب همه رو بهم میریزید خیر سرت مردی میای تو سایت زنونه در مورد همسرت از بقیه سوال میپرسی؟مگه برده است که بقیه براش تصمیم بگیرن بره بیرون یا نره؟خودش قوه اختیار نداره؟یا بچه پنج ساله اس مواظبش باشی؟خوبه زنا هم شما مردارو به اسیری بگیرن؟اگرهم میگی مشکلی ندارم پس چرا میپرسی؟دست پیرزنای محل رو از پشت بستید شماها مدام تو سایت سوالای بچگونه میپرسید

من یه دوستی داشتم خوشگل بود و خانوادش هم سخت گیر بودن و وقتی ازدواج کرد دوست داشت اونجوری که میخواست زندگی کنه ولی شوهر اونم ترسیده بود و میخواست محدودش کنه جوری که هیییچ جا حق نداشت بدون شوهرش بره و حتی با دوستاش هم قطع رابطه کرده بود و ایییینقدر رفتار شوهرش روز به روز باااش بدتر میشد و بیشتر محدودش میکرد که دختره نتونست تحمل کنه و یه روز از خونش فرار کرد....

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
جدی میفرمایید هیچ اتفاقی نمیفته تو کشور خودمون؟ هیچکس مزاحم هیچ کس نمیشه؟ 

چرابابا

آدم مریض همه جا هس

ولی تعدادشون زیاد نیست والا زنا نباید از خونه بیرون برن نکنه مگس نر بشینه روشون

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2740
درسته ولی چرا باید خودمون رو تو شرایطی قرار بدیم که اذیت بشیم، ایشونم با من راحت ترن برن بیرون

خودشون مشکلی ندارن که هیچ ولی اگه دلشون میخواد شما حق محدود کردن ندارید 

الان آقایون همسرشون رو به انجام فعالیت های اجتماعی و شغل و تحصیل تشویق میکنن 

وا 🙄🙄

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
من مردا رو خوب میشناسم

خب مردا رو خوب میشناسی نکنه تو فامیل و آشنا هم نمیبریش یا فامیلات خیلی خوبن

زنت رو محدود کنی بخاطر چهارتا مرد معلوم الحال

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐