2733
2734
عنوان

اگر یک زنی خوشگل باشه درسته که تنهایی بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5115 بازدید | 151 پست

ببینید چون توخانواده پدری هم محدود شده،الان اعتراضی نداره وگرنه هر زنی آزادی رو دوست داره درحدی که نه به خودش نه به دیگران آسیبی وارد نشده،بزارواردجامعه بشه اینقدرچشم وگوش بسته نباشه،حتی اگه نقابم بزنه کسی چهره اش رو نبینه بازم مردای مزاحم وجود دارن پس محدودش نکنید

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاه پریون هم باشه حقشه یه زندگی معمولی وپیش پاافتاده داشته باشه مث همین تنها رفتن ،این مث پرنده ایی که به عمر تو قفس گذاشتن واون شرایط رو براش عادی ساختن شما به جایی اینکه رهایی رو بهش یاد بدی دفاع کردن ازخودش وحریم شخصی خودش رو بهش بگی توهم اینو توقفس میذاری،بچه دار بشین چیز خوبی براش نمیبینم

من خودم قیافه و ظاهرم جوری نیست که تو چشم باشم ولی همیشه رنگهای شاد میپوشم و این باعث میشه مردم بیش از حد بهم توجه کنن دلیلش هم اینه چون محیطمون کوجیکه و مردم هم زیادی نگاه میکنن و  این دلیل نمیشهه که چون مردم زیادی نگاه میکنن من از علایقم که پوشیدن لباسهای ست و رنگی هست چشم پوشی کنم

برام مهم نیست نگاهشون

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2731

با پوشش مناسب و رفتار متین چه اشکالی داره؟ مگه گناه کرده که زیباست ؟ 

بخاطر  یکسری هیز و هول اسیر خونه بمونه که چی؟ خودتون بهتر بعضی آقایون رو میشناسید کلا مریض ان به زشت و زیبا و بی حجاب و باحجاب رحم ندارن نمیشه که بخاطر اونا همه خونه نشین بشن که

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

می تونه بره به شرطی ترسو نباشه وبتونه گلیمشو از آب بکشه من خودم مسافرت هم وقتی حالم خوب نیس حوصله کسیو ندارم تنهایی میرم در ضمن تعریف از خود نباشه ولی همه میگن خیلی زیبایی باید دهن به دهن هر بی سرروپایی نذاری وجسور باشی  

2738

الان دیگه همه خوشگلن چه بی معنی مزاحمتم اصلااا ربطی ب زیبایی نداره دیگه همجنس خودتونو باید بهتر از 

والا

مرد جماعت ذاتن تنوع طلبه . خود کارشناساو مشاورین خانواده میگنا

زشت و زیبا و کوتاه بلند و چاق و لاغرو سیاه سفید هم نداره

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
خیابون پر زنای خوشگل و جذاب‌هیچ اتفاقی نیوفتاده.بعدشم مزاحم شدن مردا ربطی به خوشگلی نداره.مزاحم همه ...

جدی میفرمایید هیچ اتفاقی نمیفته تو کشور خودمون؟ هیچکس مزاحم هیچ کس نمیشه؟ 

همه به چشم میان

خب پس مشخصه خودتونم نگاه میکنید که میترسید بقیه ام به زن شما نگاه کنن

👑بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️

فکر کنم همسرتون سنش کمخ این شرایطتو قبول کرده منم خیلی خوشگلم هم قد هم قیافه حتی شوهرمم کنارم بوده بیرون رفتیم  فهمیده ولی هیچوقتم به خودش اجازه نداده بگه نرو بیرون اتفاقا خیلی میریم بیرون میگه قرار نیست بخاطر یه مشت بی فرهنگ تورو محدود کنم اندازه تمام دنیا بهت اعتماد اطمینان دارم ولی شما انگار اسیر اوردین همسرتونم سنش کمه قبول کرده چن صباح دیگه میشه عقده ازتون نفرت پیدا میکنه

2706