2737
2739
عنوان

اولین اشتباه زندگیم😔

471 بازدید | 17 پست

به دنیا اومدنم بود

بعدش شروع شد و من هر روز زندگی رو اشتباهی زندگی کردم

و اشتباهاتم تموم نمیشن

مگه با مرگم 

کاش بمیرم و خلاص شم دیگه حوصله ندارم 🤷‍♀️

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

مطمئنم اوضاعت از من بدتر نیست

ببین من هنوز سرپام😁

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

منم این‌روزاهمش همینومیگم کاش بدنیانیومده بودم 

همش‌زجروبدبختی میکشم

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
چی شده

با شوهرم دعوام شد😃😃😃

خیلی پررو و طلبکار شده خودم طلبکاری کردم 

از اول هرچی گفت گفتم چشم

انجام همه کارارو به عهده گرفتم

تنها کاری که میکنه پول درآوردنه‌ اونو. منم سرکار هم میرم همزمان با خریدا و کارای خونه و هممممه چی

بعدش بهم میگه تو به هیچ دردی نمیخوری

سواره حسابی و فک نمیکنم هیچوقت هیچقوت بتونم از رو دوشم بی منت برش دارم مطمئنم برا یکی دیگه اینجوری نمیشه همه کاری ازش 

میکشن دوسشون داره

ذاته آدماست کلا کسی که زیاد براشون مایه بزاره رم نمیبینن‌ تخریبشم‌ میکنن

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

الان بارداری و سنگین شدی،بخاطر همین روحیت حساس شده،ممکنه بعد از زایمان حتی افسرده بشی،سعی کن با کسی رد و دل کنی و توی کارات تنها نباشی تا به‌خیر و خوشی بگذره