2733
2734
عنوان

دارم میرم طلاهامو بفروشم همه شو تمام و کمال ☹☹☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 87 پست
چه کاریه ک ارزش فروش طلا رو داره

اینجا نمیتونم بگم شناسایی میشم ولی کار خوبیه درآمدش خیلی بالاست و البته کار مردونه ست و تخصص لازم میخواد هر کسی نمیتونه اون کار و انجام بده اسناد و مدارک کار به اسم خودم سند میخوره ولی من کار و انجام نمیدم مردونه یت چون

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم میخوام بفروشم ۳۰ گرم برای مراسم ازدواج داداشم پول نیاز داره شوهرمم میدونم راضی نیست ولی همش استر ...

بفروشی عمرا دیگه بتونی باز بخریش

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
منم میخوام بفروشم ۳۰ گرم برای مراسم ازدواج داداشم پول نیاز داره شوهرمم میدونم راضی نیست ولی همش استر ...

کارت اصلا درست نیست

اولا که تو وظیفه ای نداری ک مراسم ازدواج برادرت راه بندازی

دوم اینک اونارو اگ با پول شوهرت خریدی اگ راضی نباشه هم زندگیت خراب میشه هم خانوادت رو خراب میکنی

سوم ک مطمئن باش نصفش رو هم بعدا نمبتونی بخری

تو الان پول قرض اونا همون پول رو بهت برمیگردونن در حالی ک قیمت طلا روزانه و لحظه ای میره بالا مطمئن باش پایین نمیاد

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
2740
نه ب شوهرت ن ب داداشت بده اشتباه منو نکن تو مسئول زندگی خودتی طلا پشتوانه زنه

اره بخدا منم آنقدر طلا فروختم حتی حلقه مو‌ الان با وجود اینکه شوهرم پول داره راحت میتونه برام بخره اصصصلا نمیخره چون شده ملکه ذهنش ک من طلا میخام چیکار اگه میدونستم حتی ی نخوردم براش نمیفروختم 

اسی این چهکاریه

بیا تو یکی از تایپکام بهم بگو

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706